Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

RAM Usage - На нашите "кошници"
#1

Абе, момци, колко процента РАМ използват вашите талиги? Моята редовно е на 60% и малко отгоре, според вас това нормално ли е? Мен това ме навежда на мисълта, че заради това може да се получава фрийзът за 2-3 секунди и лагът...?

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мисля,че ти е там проблема, за рамта важи израза "колкото повече, толкова повече".
Колкото повече имаш толкова повече кешира, аз съм с 8 на моя телефон и в масовия случай 75-80% е заета винаги, приложения не чистя никога, оставил съм телефона сам да се оправя Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

(2019-01-15, 00:01:34)Legend написа:  Не мисля,че ти е там проблема, за рамта важи израза "колкото повече, толкова повече".
Колкото повече имаш толкова повече кешира, аз съм с 8 на моя телефон и в масовия случай 75-80% е заета винаги, приложения не чистя никога, оставил съм телефона сам да се оправя  Big Grin

Каква може да е тогава причината за този фрийз? Забелязах, че ми го прави само като се състезавам онлайн, след състезанието, като изпише данните...на практис модът не го прави...

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#4

При мен използваната памет е 69% средно. Не чистя кеш и не спирам приложения.

Проблема при теб най-вероятно е от app-а който ползваш в момента когато ти бъгне телефона.

Аз имах много ядове с приложението HBOGO когато пуснех нещо от него телефона направо забиваше и спрях да го използвам...

П.П. Сега пробвах пак HBOGO няма проблеми явно са си го оправили.
Цитирай
#5

(2019-01-15, 13:42:06)mrjackal написа:  При мен използваната памет е 69% средно. Не чистя кеш и не спирам приложения.

Проблема при теб най-вероятно е от app-а който ползваш в момента когато ти бъгне телефона.

Аз имах много ядове с приложението  HBOGO когато пуснех нещо от него телефона направо забиваше и спрях да го използвам...

П.П. Сега пробвах пак HBOGO няма проблеми явно са си го оправили.

Ми то все още е ново приложението, но пък на Айфон 7ца изобщо не забива, ама там процесора е +2 ядра на нашия... Ще поживеем ще видим, ако не ще се ориентирам към Айфон..че тея андроиди напоследък много ме разочароват Smile

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)