Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P Smart 2019 или Galaxy A7 2018
#1

Утре ще преподписвам. Кой според вас е по удачния модел? Ще се ползва комплесно. Като цяло клоня към А7, но и Р смарт не лъже.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
Аксесоари
#2

Galaxy A7 бих избрал.Хубавея с тия 3гб рам си е за смях.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Според мен си вземи Samsung Galaxy A7 2018, защото има по-добри характеристики, но пък Huawei P Smart 2019 е почти изцяло дисплей, докато другия не е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

P smart -а вече 20 дена бачка без проблеми при жената и батерията и стига за цял ден...

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#5

P Smart 2019 идва с Pie
На мен лично ми се вижда много актуален
Цитирай
#6

(2019-01-15, 17:59:00)bullyboy написа:  P smart -а вече 20 дена бачка без проблеми при жената и батерията и стига за цял ден...
С колко SoT?
Моя А7 с малко пипване го докарах да кара по 3 денонощия с над 7 часа SoT. Smile
Но да се има предвид, че камерата му е зле. Докато се гледат на телефона снимките са ок но на компа е майко мила. Smile

Ето линк към малко снимки от моя А7 https://drive.google.com/drive/folders/1...1cjKTMfnWQ , след малко ще кача още стотина.
[-] 1 потребител изказва благодарност на HTC Explorer за това мнение:
  • icodd
Цитирай
#7

Поне се разбира, че си от Димитровград ?. Снимките не са лоши за среден клас телефон!
[-] 1 потребител изказва благодарност на johnterry7 за това мнение:
  • icodd
Цитирай
#8

Колеги здравейте.Не виждам много мнения за този телефон П смарт 2019.Искам да,ви попитам заслужава ли,си,да сменя моя Samsung j7 2017 за един П смарт 2019? По добра камера ли има П смарт от моя телефон? Батерията и бързината на на П смарт по добре ли са от моя питам защото не искам да давам торба с пари за един телефон
Цитирай
#9

Телефона не е една торба пари а предлага доста за цената си око 450 лв. Купих такъв от първите бройки , преди коледа ги имаше само в технополис , на жена ми и досега не се е оплаквала. Батерията и стига за цял ден, а тя не оставя телефона. Камерата не мога да кажа сравнена със Самсунга. Но като цяло е доволна

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#10

(2019-03-06, 18:55:45)bullyboy написа:  Телефона не е една торба пари а предлага доста за цената си око 450 лв. Купих такъв от първите бройки , преди коледа ги имаше само в технополис , на жена ми и досега не се е оплаквала. Батерията и стига за цял ден, а тя не оставя телефона. Камерата не мога да кажа сравнена със Самсунга. Но като цяло е доволна

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Благодаря за мнение колега.Исках да кажа че неми се дават една торба пари за скъп телефон а нече П смарт е скъп.Поздрави
Цитирай
#11

Погледнах набързо снимките от Galaxyto A7 2018 ,на хартия камерите му добри ,ама те снимките направо са трагични.Леко да зумнеш и всичко е мазало,дори и дневните при iso 40,яко шум и мацаница ,пък за нощните да не говорим.Че то X compacta ми снима по добре от това.Не че P smart e По добър с камерата де.
Цитирай
#12

Аа лично с моя J7 2017 съм много доволен от към снимки и екран но почна ми омръзва яко.Имах колебания между А7 2018 но е адски зле от към камера мо жеби е по зле от моя.А за П смарт значи няма файда да го сменям моя с него щом камерите са му толко зле
Цитирай
#13

Не са чак толкова зле и двата, но камерите не са им силни страни. Все пак, не си мисли, че J7 (2017) ще снима по-добре. По-добри са във всичко, освен откъм батерия. И стария, и новия P Smart работят по-бързо от твоя модел. A между A7 (2018) и P Smart 2019, разликата в производителността е минимална. В грубите тестове лек превес има P Smart-а.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#14

Само да дам един съвет ако искате много добра камера и ще давате около 450 лв за нов телефон среден клас,то поне дайте 450-500 и вземете втора ръка без забележки и с гаранция ,нещо от рода на Galaxy S8/S8+,Huawei P20 ,поне ще имате и добра камера и всичко.Другия вариант е SOny Xz1 ,за 430 лв нов ,пак е с по добра камера но е с аутдейт дизайн и дисплей спрямо рамки.
Цитирай
#15

(2019-03-07, 02:14:01)HERUS написа:  Не са чак толкова зле и двата, но камерите не са им силни страни. Все пак, не си мисли, че J7 (2017) ще снима по-добре. По-добри са във всичко, освен откъм батерия. И стария, и новия P Smart работят по-бързо от твоя модел. A между A7 (2018) и P Smart 2019, разликата в производителността е минимална. В грубите тестове лек превес има P Smart-а.

Значи колега да разбирам от теб че Huawei P smart 2019 има доста по добри камери от моя  Samsung J7 2017? Мога да го взема p smart за 350 лева  с гаранция нов а и не искам да давам почеве пари честно казано за това се консултирам с вас тук.P smart ме кефи много че има яко памет сравнение с моя който е 16гб.Но не съм имал с моя никакви ядове за телефон на 2 години кърти мифки направо нито е забил самсунягата нито нищо него оставям постоянно се ръчка и снима с него.Просто не съм ползвал Huawei до сега а искам да взема точно този P smart заради голямата памет.Интересуваха ме камерите дали са по добри и двете сравнение с моя и дали е по бърз като телефон.Благодаря че изказвате мнение колеги ще,са ми от полза
[-] 1 потребител изказва благодарност на MADFLAVA за това мнение:
  • icodd
Цитирай
#16

Колега Psmart ,снима задоволително при добра светлина и зле при лоша светлина или вътре в стая.Което е и нормално за ценовия му клас.Честно казано за тея пари ново ,с най добра камера е Sony Xz 1,да не говорим и колко по производителен е от P smart.И какви 350 лв като тук е 290 :

https://www.emag.bg/smartfon-huawei-p-sm...DVTBN9BBM/
Цитирай
#17

(2019-03-07, 19:34:29)688757 написа:  Колега Psmart ,снима задоволително при добра светлина и зле при лоша светлина или вътре в стая.Което е и нормално за ценовия му клас.Честно казано за тея пари ново ,с най добра камера е Sony Xz 1,да не говорим и колко по производителен е от P smart.И какви 350 лв като тук е 290 :

https://www.emag.bg/smartfon-huawei-p-sm...DVTBN9BBM/
Объркал си телефоните май

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • icodd
Цитирай
#18

Доста е объркал колегата да Big Grin Говорим от самото начало за P smart 2019
[-] 1 потребител изказва благодарност на MADFLAVA за това мнение:
  • icodd
Цитирай
#19

(2019-03-07, 12:54:56)MADFLAVA написа:  Значи колега да разбирам от теб че Huawei P smart 2019 има доста по добри камери от моя  Samsung J7 2017? Мога да го взема p smart за 350 лева  с гаранция нов а и не искам да давам почеве пари честно казано за това се консултирам с вас тук.P smart ме кефи много че има яко памет сравнение с моя който е 16гб.Но не съм имал с моя никакви ядове за телефон на 2 години кърти мифки направо нито е забил самсунягата нито нищо него оставям постоянно се ръчка и снима с него.Просто не съм ползвал Huawei до сега а искам да взема точно този P smart заради голямата памет.Интересуваха ме камерите дали са по добри и двете сравнение с моя и дали е по бърз като телефон.Благодаря че изказвате мнение колеги ще,са ми от полза

Нищо особено не е, но е много по-бърз. Ако не снимаш вечер, снимките са приятни. Не очаквай доста по-добри камери. Просто няма да снима по-зле.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#20

Така е, грешката е моя, аз си мислех за стария p smart. Над новия нямам наблюдения.
Цитирай
#21

От седмица го имам. Големината на екрана ми допада много. Качеството на снимките ми харесва. Батерията издържа повече от ден при интензивно ползване(снимки, фейсбук, клипове...) За тези пари съм доволен, че го купих.
Цитирай
#22

вместо P Smart 2019 бих препоръчал Honor 10 lite
идентичен хардуер, но много по-приятен телефон
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)