Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Доволен ли съм от Huawei?
#51

(2019-03-06, 16:29:02)skysoft написа:  За над 200 000 точки. 
Влез в Настройки - Батерия - Режим на ефективност - включено. И си готов.

С моя когато ми е изключена "Ефективноста" прави 144 218 точки.
А когато ми е включена "Ефективноста" прави 215 691 точки.

Преди когато бяха по-слаби телефоните, това служеше за ориентация
къде си в класацията и дали ще вървят по-тежките приложения.

Но това сега по принцип няма значение, служи да се мери егото. Това в кръга на майтапа.

При мен и с включена ефективност не минава 190 000... странно.
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-01-27, 22:49:34)ceco7 написа:  Не е водоустойчив, а влагоустойчив. Може да го ползваш по време на дъжд, но го пази от потапяне.  IP68 е необходимият сертификат за вона среда, но P20 е  "Dust and splash resistant" - IP57

Вчера след работа си свалих прашния гащеризон и го засилих в пералнята. Жената веднага я пусна за да съхнат парцалите за понеделник. Толкова съм бил скапан, че уж си изпразних джобовете, но явно съм забравил телефона в джоба на крачола. Изкъпах се. После вечерях. Докато хапвахме се зачудих какво блъска в пералнята, но не се усетих. Чак към края на програмата, когато си потърсих апарата ми светна лампата какво блъска... Добре се беше изпрал. Врътнал беше над 3000 крачки в барабана. На 40 градуса... Щетите: отлепени протектори на камерите и на дисплея. Ужасен звук от апарата и никакъв звук на слушалката. Щях да скоча от терасата...
Измих го хубаво от препаратите на чешмата. Издухах го старателно с един стар пейнт зум който се подмотква вкъщи. Звука на телефона се пооправи, но на слушалката остана тих (поне се появи).
Днес сутринта го пробвах. Всичко си работеше чудесно. Цял ден го ръчкам и не виждам никакви дефекти. Камери, дисплеи... всичко е на 6.

Дали съм доволен от апарата? Ами да доволен съм. Не е върха на сладоледа, но офиса ми е в джоба и дори след час в пералнята пак работи. Big Grin 
Сега се чудя, ако го пусна в миялната дали ще вдигне левел? Lol

В интерес на истинaта сертификата му е IP67. Доста съм изненадан от оцеляването му, но пък съм доволен и щастлив. В момента не мога да си позволя нов телефон, а го ползвам преди всичко за работа.
Въпреки това не бих препоръчал на никой да пробва фокуса с пералнята. Доста четох в нета. Не малко бройки бъгват и при доста по-скромно намокряне.

Интернет и s*x култура, дибидюс по арматура...
[-] 1 потребител изказва благодарност на volak за това мнение:
  • Lumia
Цитирай
#53

Мокрен ли е веднъж е въпрос на време да откаже, платката окислява и е край, та имай си едно наум от днес натам за този апарат.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#54

(2019-04-07, 22:07:04)Legend написа:  Мокрен ли е веднъж е въпрос на време да откаже, платката окислява и е край, та имай си едно наум от днес натам за този апарат.

Мина точно един месец от злополучното изпиране. Апарата не проявява никакви признаци на дефект.
За окисляването си прав, но това е валидно само при условие, че има проникване на влага и въздух. Ако имаше пробив... струва ми се, че евентуален окис щеше да ми е най-малкия проблем. Smile

Интернет и s*x култура, дибидюс по арматура...
Цитирай
#55

Не съм доволен като цяло, затова макс един месец седят и заминават.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай
#56

Точно с P20 и като цяло P сериите никакви ядове..
Слагаш едно бъгово приложение и после космоса и крив на ракетата.
Цитирай
#57

Абе пичове P20Pro не е ли IP67? Аз заради това искам да го взема и заради предния сензор за отпечатък . Иначе до коментарите по горе за невъзможността да работи ips дисплей като е счупен, сега съм с p8 и дисплея е счупен в горната част има стъклен протектор , дали той го пази да не се разпадне незнам но нито пада нещо от него нито има някакъв проблем с дисплея а играя и го ползвам много. То затова и го сменям де тъй като и батерията е за смяна и дисплея и няма смисъл.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#58

Да, специално pro версията има съответния сертификат. Обикновения има само защита от водни пръски (разбирай дъжд). Про-то съм го тествал на потапяне и къпане ако това те интересува.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#59

Ами даа вече и аз съм в отбора. Big Grin Готино телефонче досега се занимавах с приложенията от стария. Първи впечатления като идвам от P8 са доста добри. Относно звука не знам кой глух човек каза че е слаб. Говорих по месинджъра еми то кънти все едно колонка съм закачил. Пуснах една две мелодии от спотифи еми усилен докрай си е доста силно че и бас вади, но зависи от песента някоя гадно звучи някоя хубаво ама аз не съм спец. А и сравнявам със п 8 цата. За скролването също е перфектно,разбирай като стария. Относно камерата,снимах видео докато карах колелото,еми просто перфектно няма как да е стабилна картината като целия телефон се мърда със сантиметри. Но няма замазване ,вярно че слънчево и със много светлина ще видя на тъмно как е. Камерата обаче на ауто прави дърветата едни много зелени нереално даже може би аутото не е добър режим за всякога.Ноча го оставих за сега ме кефи ,като свърши мястото отляво за иконки какво става ако трябва оше една добавя я отдясно ли? Лицевото работи добре пръста също. Телефона е втора ръка щото съм в англия и зарядното е на самсунг,дадоха и кабел. То друго не ми и трябва де. Дадоха ми и кейс но ме притеснява факта че камерата малко надстърча от кейса и даже леко е ожулен борда и . Има ли протектори за камерата на тоя телефон .

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#60

Има протектори за камерата, даже аз си поръчах и чакам доставката
Back Camera Len Soft Tempered Glass For Huawei P20 /P20pro
https://s.click.aliexpress.com/e/cbSww908
Цитирай
#61

Има едни ударо устойчиви, малко правят телефона дебел ама защитава и камерата.

#Panda
Цитирай
#62

Виж, най-добре да си закупиш от някъде оригиналното зарядно на про-то, защото със това на самсунг ще ти трябват поне 3 часа да ги запълниш тия 4к МаЧ.
Аз моя си го купих преди 4 дни, че тук в Кипър яко пуснаха промоции на старите модели заради п30 про.
Сменил съм доста телефони и мога да кажа, че само Сони ХЗ Премиум ми е издържал 7 часа дисплей а този дори повече, сега съм на около 7и20ч и съм със 19% батерия, все пак е по-голяма батерията, но пък за сметка на това е 6.1 инча предоволен съм от покупката, макар година след официалното излизане, все още си е трепач! ? ?



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#63

(2019-05-14, 22:56:12)mom4ev написа:  Виж, най-добре да си закупиш от някъде оригиналното зарядно на про-то, защото със това на самсунг ще ти трябват поне 3 часа да ги запълниш тия 4к МаЧ.
Аз моя си го купих преди 4 дни, че тук в Кипър яко пуснаха промоции на старите модели заради п30 про.
Сменил съм доста телефони и мога да кажа, че само Сони ХЗ Премиум ми е издържал 7 часа дисплей а този дори повече, сега съм на около 7и20ч и съм със 19% батерия, все пак е по-голяма батерията, но пък за сметка на това е 6.1 инча предоволен съм от покупката, макар година след официалното излизане, все още си е трепач! ? ?
Аз зареждам точно със зарядно на Самсунг което е 5V/1A и съм забелязал че изкарвам повече време от  колкото с неговото оригинално с което изкарвам по-малко време. Вярно че с първото по-бавно зареждам, но го слагам вечерта да зарежда и сутринта е готов за ползване телефона с другото ако искам по-бързо да ми зареди и бързам.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#64

То това е 2 А вчера като взех тела заредих малко ама не го оставих  на мира ,така или иначе вечер го слагам на зарядното. Но ще видя телефона как ще се държи. Иначе за литиевите батерии е по полезно много но къси заряди преди да стигне до минимум. По големия заряден ток също скъсява живота но това ще стане ясно след година две когато станат масови бързите зарядни.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)