Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон до 200 лв
#1

Търси се смартфон до 200 лева. Изискванията са да има пръстов отпечатък и два слота за СИМ карта. Няма значение нов ли е или втора ръка. Ще се купува от България. Някакви предложения?  Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчвам Xiaomi  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на TheStukito за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#3

Като нови модели Xiaomi Redmi 6A е в момента 190 лв. в емаг, но няма пръстов отпечатък. Редми 6 вече има, цена- 228 лв., безплатна доставка, две години гаранция. Втора употреба- всичко зависи от обявата и как се договориш Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • ivkata1112
Цитирай
#4

Само 2ра ръка, трябва да си луд да купиш нещо ново за 200. За ново мисли от 330лв нагоре, иначе в никакъв случай.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#5

Redmi 6 ми грабва окото май. Телефонът няма да е за мен, лично аз не бих си взел телефон за 200 лева.

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivkata1112 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

Гледай само доставката да е от самите емаг, а не от външни търговци в техния сайт. Ще си спестиш много главоболия!


Цитирай
#7

Можеш да погледнеш и тези двата:
- MEIZU M6T 16GB - 209лв в Технополис
- HONOR 7A DS - 229лв в Технополис
Цитирай
#8

За 200кинта ще си вземеш Редми 5 плюс от олх.
Има един за 180, ще ти останат и 10лв да пиеш едно кафе.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

^  Много добра идея. А за други марки въобще няма смисъл да разглеждаш. За 200 лв. единствения телефон, който ще работи читаво е Xiaomi.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#10

Колегата вече поръча едно Redmi 6, че доста го бързаше. Благодаря на всички за мненията Smile

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivkata1112 за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)