Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да избера след J7 2017
#1

В момента съм с J7 2017, като цяло съм супер доволен от телефончето но го изтървах и счупих стъклото на камерата. Моя грешка, че не го смених веднага, защото явно се е напълнила с мизерии и в момента на практика нямам автофокус (както и се появиха тъмни петна, явно има драскотини по самата леща), освен това направих простотията да го сложа в един джоб с ключовете и явно съм притиснал дисплея - резултата: разрастващо се лилаво петно...

Исках да взема S9 или S8 Dual sim, но в А1 нямат налични в магазините, можело да ги взема само онлайн, но тогава не получавам отстъпка при цената (мога да взема апарата само с опция при съществуващ договор...). Мислех разни врътки с други оператори, но се отказах...

Въпроса е - с какво си струва да заменя настоящия си телефон? Иска ми се да бъде отново Samsung, просто съм им свикнал, но не съм сигурен с кой друг апарат освен флагманите ще получа повече, от това което имам в момента?

Samsung Galaxy S9 Gold DUOS/ Android 9.0 Pie/ Samsung J7 2017 Gold DUOS/ Android 8.1.0 Oreo/ Samsung Galaxy S3 NEO/Android 4.4.2 KitKat
Цитирай
Аксесоари
#2

Note 8 е мн. добро решение според мен, но не знам какви са промоциите в момента. Излезе Ноте 9, който е почти същия, и цената на Ноте 8 е доста добра за момента. Или S8 ако искаш по-малък тел. Пак е супер!

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#3

Note 8 го няма в операторите, но във вземи.бг го има за 989лв
Надали, ако го имаше в операторите щеше да е на по-добра цена
Цитирай
#4

В щатите го има за по 400-450$. Ако имаш вариант да го вземеш онлайн...

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)