Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис видео екран?
#1

Ноут 9 има ли вградена функция да записва видео на екрана?

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Има да. От падащото меню горе където са тогълите, даваш трите точки за редакция избираш си скрий рекордер придърпва го напред в мрежата и си готов.
[attachment=24094]

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#3

(2019-01-19, 07:57:29)justvank0 написа:  Има да. От падащото меню горе където са тогълите, даваш трите точки за редакция избираш си скрий рекордер придърпва го напред в мрежата и си готов.

Сигурен ли си, че не си инсталирал някое приложение? При мен го няма.

EDIT: То като гледам ти май си сложил Pie. Или се бъркам? Може там да го има вградено.

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 1 потребител изказва благодарност на kiriku за това мнение:
  • IYI
Цитирай
#4

И аз съм с Pie, но го няма.
Цитирай
#5

Не не само тема е. Имам го вградено. Това беше функцията, ковто най много ми липсваше от айфона. Нищо не съм инсталирал просто го намерих там.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#6

https://www.google.bg/amp/s/forum.xda-de...39931/amp/

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Няма такова на моя ноут.

Galaxy Note 9 / Note 20 Ultra / Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

(2019-01-19, 15:09:08)justvank0 написа:  Не не само тема е. Имам го вградено. Това беше функцията, ковто най много ми липсваше от айфона. Нищо не съм инсталирал просто го намерих там.

Добре де, натисни тогъла и задръж, за да влезеш в менюто на recorder-а и да видиш коя апликация отговаря за него.

Ползвал съм screen recorder-а от линка в XDA по-горе и работи безупречно, но е доста досадно, че иконите му трябва постоянно да висят на началния екран или в папка, а на мен това не ми харесва.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Има го вградено в новият андроид. В осмицата не е вграден.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай
#10

Интересно. За S9 го няма, явно е функция само за Note.
Цитирай
#11

(2019-01-21, 17:25:45)nedelchev nikolai написа:  Има го вградено в новият андроид. В осмицата не е вграден.
Има го, ама го нямааа Поне при мен. Да не зависи от страната, в която се ползва телефона?

Изпратено с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Хм, да... Всъщност може да зависи от региона.
Но лично видях на Ноут 9 функцията при няколко дни. Но в Русия!

Потърсете да не активира от някъде?

https://youtu.be/jVsJdWIaoDk
Ето, тук в това видео точно за него става дума в 43 секунда.

Всъщност сега го загледах това видео по подробно и в падащата щора няма икона за запис на екрана. Или използва външно приложение или не се включва от падаща щора.

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)