Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG V20 Живот и През 2019
#1

Здравейте! Както вече се бях похвалил се сдобих с американската версия на LG V20 Verizon VS995. Първо ще представя накратко хакчета, които си открих тук там и след това трудностите, с които не се справих.
Всичко изредено по-долу не изисква Root Smile
1. Second Screen - Интересния дизайн с този 2ри може да се персонализира с прогноза за времето или реални данни за рам, температура и  прочие.. аз го направих ползвайки безплатна версия на  [color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Custom SignBoard и [color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]BoredSigns[/color][/color]  
2. Schedule на DND, Confort Module & Second Screen when main is off. Доста практични и 3те настройки.
3. GCam - По-добра камера от стоковата особено за нощни снимки. преди малко открих темата във форума и видях коренна разлика. Има и нови функции Smile
Открих и други интересни нещица като Youtube екстри, добавих няколко QSlide Apps като калкулатор
Въпросите:
1. Има ли начин да добавя българско меню и ако да - как? (Открих някакви теми из форума, но бяха доста стари) 
2. Контактите ми са на кирилица, но от страни буквите на скролера са само на латиница, след Z не започва кирилицата, а просто свършват. Има ли начин да го оправя това?
3. Фейсбук месинджър: Chat Heads - Когато отворя клавиатурата прозореца на месинджър се вдига нагоре и някак балончетата стават отрязани, виждат се наполовина. Освен това когато съм в настройки някакви, скрийншот или игра също излизат балончетата на месинджър, има ли начин да се приоритизира?
4. Как оптимизирате включените приложения най-добре? От бутона за последно използвани не съм съвсем убеден, че се затварят приложенията, а сякаш просто се чисти списъка.
5. Как защитихте камерата, която стърчи така? Аз си поръчах Camera Lens от алито, както и някакъв скрийн протектор за камерата под формата на кръгчета  Huh
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,
1. В андроид 8 вече няма как да се побългари твоята версия. В андроид 7 мисля, че ставаше частично. Ако беше H990DS (двусимовия мждународен вариянт), тогава има начин с флашване на сингапурския фърмуер.
2. Моя е H990 DS побългарен и отстрани буквите са на кирилица през една и под тях на латиница.
Твоя без начин за побългаряване едва ли ще стане. Освен с някой друг диалер от плей стор, който има опция за смяна на езиците и има български.
3. Балончетата с изкачащи известия могат да се спрат от настроки за приложения и известия > известия > приложения. От там отваряш приложенията от които не искаш да имаш изкачащи известия, влизаш във всяка една категория и сменяш приоритетита от спешен на висок, среден или нисък според зависи дали искаш звук, без звук или без звук и визоализация (изкачащи известия). Това за андроид 8, в 7 беше малко по-лесно.
4. Винаги излизам от приложенията с бутон назад. Така не работят на заден план (не всички), но остават в рам паметта и при следващо отваряне се зареждат по-бързо.
От бутон последни като изчистиш всички, ги триеш от рам паметта, но някои приложения автоматично се стартират и гълтат повече ресурси (батерия). Освен това се отварят и по-бавно.
5. Никак не съм я защитавал, но мисля, че моя си има заводски протектор (стъкло) на камерата, което обаче е изрязано на двете камери, светкавицата, лазерния фокус и сензора за цветове.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

здравйте,
може ли мнение за този апарат :
https://www.ebay.com/itm/Plata-5-7-LG-V2...%7Ciid%3A1

доволен съм от моя V20-СЕГА брат ми го ползва и още е ЧУК
имам няколко калъфа и батерии и искам да подаря на щерка ми
Благодаря предварително

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#4

Здравей,
мнение за този апарат нямам, не би трябвало да има проблем с мрежата, но с тия отключени версии не съм запознат.
Иначе захвърлих Покофона след 5 месеца употреба и си ползвам отново V20.
Никакви проблеми нямам, освен че батерията изкарва 4-5 часа сот за разлика от Покото, който изкарваше поне двойно. Но пък си имам оригинална резервна батерия със зарядно и си ги сменям, та пак изкарвам колкото и с Покото. За да захвърля телефон 2018 с флагмански характеристики и да се върна на телефон 2016, значи има защо. И не, това, че Покото е от пластмаса не ме отказа от него, софтуера ме отказа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • anatol06
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)