Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при изпращане на SMS съобщения
#1

Здравейте! 
На Теленор съм и не мога да изпращам никакви СМС-и. Като изпратя ми изписва "невъзможно изпращане - код 330". Като влезна в настройките на мрежата на опцията "Номер на SMS център" пише "неизвестно" и не мога да го променя. 
Вие имате ли такъв проблем и имате ли въведен номер на СМС центъра? При мен настройката се намира в настройки на телефона - За телефона - Състояние - Мрежа, с Андроид 9 съм.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен "неизвестно" без възможност за промяна пише на SIM 2, защото ползвам една карта, иначе на SIM1 си има въведен номер.
От настройките в съобщения дали те са ти избрани по подразбиране? И не разбрах, това да не можеш да изпращаш sms-и след ъпдейта ли стана и преди можеше или как?
[Изображение: Screenshot-20190119-181346.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#3

Да, избрано е по подразбиране. И преди ъпдейта беше така, ама не ми беше спешно и не ми се занимаваше толкова. Писах им на Теленор във Фейсбук, да видим какво ще отговорят в Понеделник. Дано не се налага да сменям сим картата...
Ако някой има идея как да въведа номера на смс центъра ще е супер.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#4

Отговориха ми. Викат че щом не може да се промени, да вкарам картата си в друг телефон и от там да добавя номера... Това истина ли е?
Някой има ли като моя проблем?

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Ами пробвай с друг телефон и ще разбереш.
Може де е персонален проблем при теб.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#6

Аз съм на Теленор и нямам такива проблеми.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)