Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google photos синхронизация лагва
#1

Наскоро минах от Nexus към pixel3. Прави ми впечатление че на пиксела синхронизацията с Google photos след снимаме лагва. На Nexus беше щрак и готово. Просто снимах и си излизаха веднага снимките дори и да седя в камерата. А сега докато не отворя Google photos и не чукна синхронизация не става. Имам включено автоматично синхронизиране в профилите.
Мисля си да не е нещо от адаптивната батерия ....
Някой забелязал ли е лага ?
И ако да и сте го оправили ще се радвам да споделите как.

Изпратено от моят Pixel 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Чакай сега!Първо защо трябва да отваряш гугъл фотос за да видиш снимката?Не става ли директно от камерата?Второ ,нямам този проблем но и не ползвам adaptive battery,принципно съм чел,че доста хора им пада по-бързо батерията аз съм тествал на 1 xl там наистина батерията държеше повече.На 2 също карам без тази опция и си правя средно 6 часа екран.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ами не се синхронизира веднага с облака ако седя в приложението на камерата. Или в което и да е друго. Ще пробвам да изключа адаптивната батерия и ще видя.

Изпратено от моят Pixel 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Ъпдейт: адаптивната батерия беше. Като я изключих и се оправи. Благодаря !

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-03-05, 06:35:53)georgekodinov написа:  Ъпдейт: адаптивната батерия беше. Като я изключих и се оправи. Благодаря !

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Между другото като цяло недей да използваш адаптивната, пробвал съм и на 1-цата и на 2-ката батерията се държи по-добре когато е изключена.

Sent from my Vardy P20 Pro using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)