Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за камера от седмичен xiaomi.eu?
#1

Има ли някой колега с Redmi note 5 с инсталиран MIUI 10.3 - 9.1.17 EU да сподели впечатления ? Сложих го успешно, всичко върви като хората, но камерата ми е ужасна - снимките са размазани, с ниско качество, голям шум, а при пряка светлина или при зуум няма да коментирам, а не би трябвало да е така и логично телефона трябва да снима по-добре, но точно обратното? Ако някой има идея от какво може да е и дали ще се оправи при последващ ъпдейт.... не знам, но ако е така кел файда от занимавките ми и смяната на рома и ще се принудя да се върна на стабилен. Ако може да споделите мнение, благодаря!

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

В руските сайтове съм срещал мод за камерата за xiaomi.eu, може би за това за което говориш иде реч. Всъщност сега видях, че е само за портретен режим и не знам дали ще ти реши проблема, та нека се изкажат хора с този ром.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#3

Не знам как е било до сега със седмичните, но потвърждавам за ужасната камера на RN5, връщах фабрични и какво ли не, но просто качеството на снимките беше умопомрачително. Върнах се на последния 10.2.1 стабилен и разликата в камерата е видима и с просто око... може би конкретния седмичен е бил с някакъв бъг в камерата, не знам.... някой друг все пак ако има впечатления нека да сподели.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#4

Най-вероятно при този ъпдейт е имало проблем, трябвало е да изчакаш малко докато го фикснат.
Цитирай
#5

Ползвам рядко камерата, но за мен няма разлика в качеството. Изчакай следващия седмичен ром (най-късно събота) може да се оправи.
Цитирай
#6

Най-интересното е, че пробвах и с Xiaomi.eu_multi V10.2.1.0.OEICNFK, но беше същото и разлика в камерата нямаше, едва с оригиналния стабилен образ 10.2.1.0 вече камерата беше наред... много странно, още повече, че Redmi note 5 е масов модел, първо,че не го очаквах и второ, че не видях никъде оплаквания или подобни забележки... за сега ще карам така, a петък може да се прежаля на ново да сложа следващата седмична версия и да видя как е....

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#7

А можеш да си поиграеш и да сложиш по-стари версии на xiaomi.eu, а Опитай и с други ромове. Поне има доста такива, и така ще ти е по-лесно да откриеш проблема.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#8

Вие как слагате седмичните версии на xiaomi.eu, от ъпдейтъра на телефона и след това само си флашва през рековъри или правите чиста инсталация от зип файл през рековъри. Питам защото ъпдейт до 9.1.24 през ъпдейтъра омаза много яко телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)