Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Multipad PMT3418_4G липсва OS и Recovery mode
#1

Здравейте ! Днес се опитах да сложа custom recovery mode (CLOCKWORKMOD) на таблета ми PRESTIGIO MULTIPAD PMT3418_4G и след като всичко беше наред при инсталацията, след като го рестартирах таблета стига до логото на PRESTIGIO и се рестартира пак и пак . Опитах да вляза в RECOVERY MODE но не се отваря и само се рестартира .. единственото нещо което се пуска е fast boot като задържа POWER бутона + VOLUME UP . Въпроса ми е има ли начин как да запиша нов firmware като не мога да пусна таблета ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Тук и тук.Но хубаво си виж модела точно кой е.
И да питам от къде намери cwm рековъри?Това прави ли го някой все още?Сега на мода е twrp.
И тук също има http://de05.dl.prestigio.com/Service_Files/TabletPC/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • leader971
Цитирай
#3

Ами понеже в сайта на TWRP всички пишат, че трябва да видиш дали се подържа от устройството и не успях да намеря за PRESTIGIO и така се насочих към по старото Clockworkmod . Намерих някъде из google и свалих, но явно е трябвало повече да обърна внимание на този файл,който съм свалил . А сега ще пробвам да запиша този firmware където свалих от сайта, който ти ми прати .
Цитирай
#4

Колега просто си прецакал устройството.Защото нямаш представа какво правиш.Какво cwm си сложил?аз съм сигурен,че няма за твоя модел,както и тврп няма.Преди да правиш такива манипулации трябваше доста да поразучиш и прочетеш.Също няма как да не стартира със новоинсталиран стоков ром.Най-добре го дай в сервиз ако могат да ти го съживят и си го ползвай.Или виж хубаво кое и как се прави и пробвай да си го съживиш сам.
Цитирай
#5

Аз вече го оправих с официалния си firmware .. но проблема е че не мога да root-на този таблет по никакъв начин и ми дойде на ум да провам да инсталирам с SD CARD през RECOVERY MODE да ама не ... където и да търся за тоя модел няма никаква информация или ако има няма ги линковете с файловете за сваляне . И случайно попаднах на файл в един форум за custom recovery и го пробвах но с него стана проблем . Иначе сега си флашнах обикновенното recovery и всичко си е нормално . Но никога до сега не съм имал проблем да не намеря начин да root-на android !
Цитирай
#6

Е браво щом си го оправил.Ето тук си пусни заявка да ти портнат twrp.Прочети какво се изисква и качи необходимите файлове.Пишеш задължително на руски иначе няма да ти обърнат внимание.Може да почакаш но това ти е единствения вариант за момента.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)