Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чистия Mate 20 или Samsung A9
#1

Здравейте, имам  питане относно новия Samsung A9, тъй като е един от еквивалентите на чистия Mate 20 та въпроса ми: Samsung A9 или Mate 20 не прото? От близо 7 години съм Samsung като съм бил винаги доволен, сменял съм само два телефона каито са бая идиото устойчиви. Никога не съм имал сблъсък с китаеца. Като покупката ми се иска да е с давност и да не ми се налага да купувам пак телефон в следващите 3-4 години. Единственото, което притеснява Huawei да не се срине изведнъж в следващите 1-2 години и да няма поддръжка...  [Изображение: bu.gif]  
За това се замислих, след като САЩ забраниха продажбата на телефони на марката Huawei , а пък те са си половин свят юзъри.
Цитирай
Аксесоари
#2

Mate 20 разбира се във всяко едно отношение. Едното е флагман, а другото телефон от среден клас. Поддръжката на huawei няма да е по-зле от тази на самсунг със сигурност.
[-] 1 потребител изказва благодарност на the7one за това мнение:
  • SiD
Цитирай
#3

Бих ти дал съвет да отидеш и да ги погледнеш на живо,защото на хартия Мейт 20 може да е по-добър,но реално да не ти хареса на живо.Не всичко опира до чипсет.Чисто естетически може да не ти хареса софтуер,външен вид и т.н.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • SiD
Цитирай
#4

Samsung Galaxy A9  среден клас, докато тоя Huawei Mate 20 е флагман, с чип като на Huawei Mate 20 Pro, камерата му е по-добра, няма рамки , батерията му е по-добра, от на Samsung, който си предложил, то и няма как, защото са различни класове, а цената на Samsung е почти като на Huawei.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Здравей, аз съм с мейта и направо нямам думи, самолет е Smile а батерията е много добра, 2 часа СОТ с около 25% заряд

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#6

Мейт-а е класи над този Самсунг. Не се притеснявай за поддръжката. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#7

От тези двата твърдо Мейт 20. Сравнението между флагман на една марка с модел от среден клас на друга дори и от лидерите е безмислено в 90% от случаите. Вече ако дизайна е водещ, отиваш и ги разглеждаш на живо, който ти пасне на ръка и сърце твоят избор.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#8

До автора , колега категорично МАТЕ 20 . Преди месец взех такъв на жена ми .Само да ти кажа , че не съм фен на никоя марка абсолютно безпристрастен съм и нямам за цел да хваля никой .Признавам преди време и аз бях скиптично настроен към китайците .Относно телефона изключително бърз всичко се отваря на секундата батерията е нямам думи , камера на топ ниво.Много удобен за държане в ръка и усещане за висок клас устройство. Пропуснах да кажа нещо много важно свързаноста му е отлична , имам предвид обхват и.т.н. Сравнявам го у дома с 4 телефона на които обхвата е на 50% по слаб спрямо мейта . Преди 2 дена си взех LG G7 , добро е устройството висок клас флагман обаче ако трябва да го сравня с Мейта , китаеца е по добрия телефон с ръка на сърцето.

Като минус , макар че за някой това не е минус екрана е IPS и е много ярък с добро цветопредаване 
Няма IP68  , подържа IP53 което означава устойчивост на водни пръски. Жената го тества заля го с малко  вино 

Това е общо взето , дано съм помогнал . Ще останеш много доволен

Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на tynata2 за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)