Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Call recorder
#1

При андроид 9 вече не могат да се записват разговори.

Изпратено от моят Mi A1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с ACR с настройки в "Записи" Източник: MIC, Формат: MP3, Авто ниво +20dB

На (Samsung Note 9) се записват с малко шум и по-тих глас на отсрещната страна, но поне на мен ми върши работа.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • KURT UVASH
Цитирай
#3

(2019-01-23, 12:51:17)KURT UVASH написа:  При андроид 9 вече не могат да се записват разговори.

Изпратено от моят Mi A1 с помощта на Tapatalk

Може! https://play.google.com/store/apps/detai...rder&hl=bg
Цитирай
#4

Точно тази програма имам.Вече записва само от микрофона и отсрещния глас е много тих.

Изпратено от моят Mi A1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Да доколкото знам още преди да излезе деветката в някой сайтове имаше инфо че Гугъл ще забранят записването на разговори.Аз ползвам Callbox но наистина сега след ъпдейта записва само от микрофона и отсрещният глас е слаб.Решението е ако разговорът не е деликатен и е важно да се запише да се пусне през високоговорител-тогава всичко се записва перфектно.Аз лично ползвам подобни приложения от първият си смартфон преди 8 години и мисля че Гугъл направиха крачка назад с това си решение.
Цитирай
#6

За съжаление това е политика на Гугъл и наистина с Андроид 9 са отрязали възможноста за запис на системно ниво. Обаче производителите имат власта да преодоляват това, защото в новия Редми Ноте 7, който получих току що и е със Андроид 9, възможноста за запис на всички разговори на системно ниво си стои на обичайното място. Така че на който му е важно това ще трябва да ъпгрейдне с телефон с MIUI например, а не с Android One.


Цитирай
#7

Аз съм с Callbox. Писах им отзив,затова, че отсрещния глас е много слаб/тих. Предложиха ми да направя следната промяна: да сменя Audio quality на Modeate 11KHZ 16 Bit MONO. Доста по-добре е записа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)