Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с импорт на бекъп - неподредени снимки
#1

Здравейте,

След ъпдейт на EMUI 9, направих хард ресет, като преди това си направих бекъп. Проблемът е, че при рестор на този бекъп, взима датата и часът на снимките и видеата от създадения бекъп, а не от EXIF-a на самите снимки, където си е ОК. Има ли някакъв начин да ги импортна с правилните дата и час, защото в момента е някакво мазало в подредбата. Имам снимки, които са правени наскоро, а ги дава от 2017, както и други, които ги дава, че са правени април 2019. 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-01-24, 00:31:29)vlady1 написа:  Здравейте,

След ъпдейт на EMUI 9, направих хард ресет, като преди това си направих бекъп. Проблемът е, че при рестор на този бекъп, взима датата и часът на снимките и видеата от създадения бекъп, а не от EXIF-a на самите снимки, където си е ОК. Има ли някакъв начин да ги импортна с правилните дата и час, защото в момента е някакво мазало в подредбата. Имам снимки, които са правени наскоро, а ги дава от 2017, както и други, които ги дава, че са правени април 2019. 

Винаги така ги прави, затова аз си ги прехвърлям с copy / paste и всичко е точно.
Цитирай
#3

И с copy / paste пак не ги подрежда както са били. Но не е болка за умиране. Важното е снимките да са там. А ако за някой е проблем, пуска си синхронизацията с Google Photo и там са подредени по дати.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)