Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спешно! Съвет за сервиз в София за смяна на батерия Moto z
#1

Прекарах се и купих телефона с развалена батерия. Дали Бешич ще свърши работа или да търся сервиз , но там е адски скъпо.

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

всеки сервиз може да ти смени батерията

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-01-24, 13:08:41)ostava123 написа:  Прекарах се и купих телефона с развалена батерия...
В сервиза на Леново: 
Гаранционните и извън-гаранционните смартфони Lenovo и Moto се изпращат за сервиз чрез куриерските услуги на DHL. Куриерът ще Ви посети, на посочено от вас място, за да вземе съответното устройство и да го транспортира до сервизния център (Булграм ЕООД, гр. София, Ул."Чипровци" № 7). Когато последното бъде отремонтирано, ще Ви го донесе обратно. (не е необходимо устройството да е в опаковката, в която сте го закупили, но трябва да е добре опаковано срещу повреди при транспортиране). Куриерската услуга е напълно безплатна при гаранционни ремонти. За да изпратите в сервиз смартфон Lenovo или Moto, моля използвайте номер: 0700 17700 (Обаждането се таксува според тарифния план на съответния оператор) за сметка на Булграм по клиентски номер 316211190 .

 
Цитирай
#4

(2019-01-24, 13:13:18)tiesto_pld написа:  всеки сервиз може да ти смени батерията

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

Не е точно така
А и е важно с каква ще я сменят
За моят Moto Z, Булграм ми смениха LiIon на LG с LiPol на LG и малко по-голям капацитет
Не знам поради каква причина, но ми смениха и дисплея и високоговорителя
Цитирай
#5

(2019-01-24, 14:03:29)solo5 написа:  Не е точно така
А и е важно с каква ще я сменят
За моят Moto Z, Булграм ми смениха LiIon на LG с LiPol на LG и малко по-голям капацитет
Не знам поради каква причина, но ми смениха и дисплея и високоговорителя
ама, то си я носиш батерията и ти взимат 20лв за смяната.Никога няма да оставя те да ми търсят.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Ще изчакам идва ми 7ми ъпдейт дано се оправят нещата. 25% за 80мин екран стопи.

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2019-01-24, 14:34:46)tiesto_pld написа:  ама, то си я носиш батерията и ти взимат 20лв за смяната.Никога няма да оставя те да ми търсят.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

И откъде си "носиш", от Али Експрес ли Lol
Булграм са официален сервиз на Моторола
и ми смениха батерия по предписание от централата им
след дълги кореспонденция с техен служител
Затова и самата батерия е ъпгрейд на първоначално сложената в телефона,
защото явно първият модел на LG не е излязъл читав
Цитирай
#8

(2019-01-24, 16:56:29)solo5 написа:  И откъде си "носиш", от Али Експрес ли
Булграм са официален сервиз на Моторола
и ми смениха батерия по предписание от централата им
след дълги кореспонденция с техен служител
Затова и самата батерия е ъпгрейд на първоначално сложената в телефона,
защото явно първият модел на LG не е излязъл читав
А Булграм от къде ги поръчват бе колега?Сами си ги произвеждат!Четете бе хора.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

^ "Булграм са официален сервиз на Моторола" - ключовата дума в изречението е ОФИЦИАЛЕН.
Как си представяш, Моторола да даде лизенз на сервиз, който попрявя апаратите им със съмнителни части?
Цитирай
#10

Ако телефона е без гаранция, си пригответе и 24лв. за диагностика от булграм!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#11

Колега, официален колкото са официални на Xiaomi у нас.И като запиташ Моторола,те се чудят за какво става въпрос.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Абе със сигурност Булграм не поръчва части от любимия ти Ali Express, а идват по официален канал от някое европейско подразделение на марката.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#13

(2019-01-24, 18:57:16)tiesto_pld написа:  Колега, официален колкото са официални на Xiaomi у нас.И като запиташ Моторола,те се чудят за какво става въпрос.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Колегата спомена, че преди посещението си в Булграм е имал няколко дневна кореспонденция със съпорта на Мото извън България. При посещението в сервиза, са били запознати с неговия проблем, което ме кара да си мисля,, че са си официален.
Цитирай
#14

(2019-01-24, 19:00:38)ivan_vylka написа:  Абе със сигурност Булграм не поръчва части от любимия ти Ali Express, а идват по официален канал от някое европейско подразделение на марката.
аз от али не поръчвам!Иначе за справка,в официалния сайт на Моторола никой не сповенава Булграм!!!А рейтинга на сервиза е 2,4...за разлика от колегите им от Мото.бг!Та думата ми е,всеки сервиз става за една смяна на батерия.
Булграм имат договор с нашите оператори за сервизно обслужване.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk

Към днешна дата Булграм ЕООД е най-големият и предпочитан партньор в сферата на следпродажбено обслужване на мобилни устройства на българския пазар. Компанията е оторизиран сервизен център за повечето марки мобилни телефони и таблети, които се продават в България: Samsung, Lenovo, Sony, HTC, Motorola, CAT, Huawei, ZTE, Coolpad, Azumi, Meizu. Ние обслужваме клиентите на Мобител, Виваком, Теленор, Технополис, Техномаркет, Хенди, Зора, Макстелеком, Солитрон, Plesio, SES България, ДЗИ...
Те са "официални" май на всички

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#15

(2019-01-24, 19:00:38)ivan_vylka написа:  Абе със сигурност Булграм не поръчва части от любимия ти Ali Express, а идват по официален канал от някое европейско подразделение на марката.
Частите идват от Китай, което не значи че са правени в нечий гараж, но не значи и че са с перфектно качество!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#16

Не знам защо ти е чудно, че са официален сервиз на повече от една марка
Те например са и първият официален сервиз на Сони у нас и то дълги години
Сега ремонтират Сони, но не са официален
Плюса на официалния сервиз е, че работата се следи и своеволия не се получават
Най-вероятно получават части от склад на фирмата в Европа и връщат сменените части
за тест обратно. Не е лабаво както си мислиш.
Както споменах в друга тема, останах напълно удовлетворен от сервиза

Смартфонът на колегата не е гаранционен и не знам каква ще е процедурата при него
Цитирай
#17

както и да е колега, дано си оправи батерията.

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

Няма шанс да се оправи след рестарт от 55% падна на 20%.Човека обеща да ми върне парите пък да видим.

Изпратено от моят XT1650 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#19

Щом дава такива индикации, значи батерията е тръгнала да си ходи.
Добре че си попаднал на коректен продавач
Цитирай
#20

(2019-01-24, 20:03:47)solo5 написа:  Не знам защо ти е чудно, че са официален сервиз на повече от една марка
Те например са и първият официален сервиз на Сони у нас и то дълги години
Сега ремонтират Сони, но не са официален
Плюса на официалния сервиз е, че работата се следи и своеволия не се получават
Най-вероятно получават части от склад на фирмата в Европа и връщат сменените части
за тест обратно. Не е лабаво както си мислиш.
Както споменах в друга тема, останах напълно удовлетворен от сервиза

Смартфонът на колегата не е гаранционен и не знам каква ще
е процедурата при него
Нц, официален са за Сони, поне до преди 8 месеца. Не е лабаво наистина, както и гарантират за труда и частите!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#21

Да, моя грешка

P.S. Време е да махнат Хенди и Макстелеком от портфолиото си,
защото вече не съществуват
Цитирай
#22

Пратих телефона на продавача, ще видим какво ще стане.Дефакто обеща да ми върне парите.

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

(2019-01-25, 14:56:25)ostava123 написа:  Пратих телефона на продавача, ще видим какво ще стане.Дефакто обеща да ми върне парите.

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk
С наложен платеж и преглед преди плащане ли му го пусна? Ако да, значи ще си получиш парите ако го вземе, да стискаме палци просто че ще си го вземе. Като цяло ще си изгорял само с 20лева за еконт.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#24

Как така е обещал да ти върне парите?Ти на юнашко доверие ли го пусна,без наложен платеж?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#25

С наложен разбира се Smile

Изпратено от моят E2105 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)