Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Може ли някои да каже как става? Какво трябва да се изтегли и какво да се гледа по софтуера?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
Аксесоари
#2

А трябва ли ти? Иначе Root на S9+ : тук

 
Цитирай
#3

Да добре братле аз съм си рутвал и други телефони и се гледаше нещо в софтуера версията на рома ама незнам как и не сам много на ти с английския.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай
#4

(2019-01-25, 00:44:02)denilika написа:  Да добре братле аз съм си рутвал и други телефони и се гледаше нещо в софтуера версията на рома ама незнам как и не сам много на ти с английския.
Братле, моят съвет е да не се занимаваш... първо че самият руут ти маха гаранцията перманентно. Второ,  някои от функциите на телефона изискващи персонална идентификация, също остават перманентно блокирани. Аз така си преебах S8 миналата година - веднага след покупката го руутнах без да съм наясно и след това съжалявах и псувах. Виж, на по-старите смартфони си струваше. Експериментирал съм много (още от Андроид 4.1.1) с TWRP и всякакви къстъм ромове на старите си телефони на които обаче Кнокс брояча се зануляваше, и стоковият андроид се връщаше безпроблемно. Сега след руут все едно си "кастрираш" телефона и няма оправяне. Както и смисъл. Батерията можеш да я оптимизираш и без къстъм ром. Да записваш разговори също.  Всъщност, не знам за какво ти трябва, но мисля, че вредите от руута ще са ти повече отколкото ползите.

 Galaxy S24 Ultra 5G Titanium Black 512 GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ironbutt85 за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)