Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от чужбина
#26

(2020-01-14, 19:46:51)NoMaD написа:  Положително. И специално от Mi Global Store с опция DHL митнически такси тук за тях няма да има.
Благодаря. А какво Ви е мнението за този апарат на Xiaomi https://www.aliexpress.com/item/40000823...86623013.2 ? Дали има смисъл да дам по още 70$ и да им взема такива вместо Mix 3?
Цитирай
Аксесоари
#27

Много добър избор, който можеш да осъществиш и от България... А това, че няма да се поддържат не значи, че няма да работят...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#28

(2020-01-14, 20:44:08)Assassin написа:  ...А какво Ви е мнението за този апарат на Xiaomi...
Няма да сбъркаш. За повече мнения може да погледнеш в тази тема Xiaomi Redmi K 20 Pro/ MI 9T Pro- лични впечатления и коментари

 
Цитирай
#29

Благодаря за мненията ви. Mi 9T Pro ще взема. Лошото е че при тези от aliexpress е останала само една бройка. Дали зареждат количества редовно?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#30

Недей гледа какво пишат. Поръчвай смело, че май наближава китайската нова година и тогава май бавно се движат поръчките.
Аз на 30.12.2019 г. поръчах Mix 3 5g от Mi global store, на 09.01.2020 г. следобяд телефона вече беше в ръцете ми.
Цитирай
#31

(2020-01-15, 14:53:27)didkobanditko написа:  Недей гледа какво пишат. Поръчвай смело, че май наближава китайската нова година и тогава май бавно се движат поръчките.
Аз на 30.12.2019 г. поръчах Mix 3 5g  от Mi global store, на 09.01.2020 г. следобяд телефона вече беше в ръцете ми.
Работата е там, че ми трябват две бройки. Потърсих при други продавачи в али експрес. Засега само от Xiaomi Official Store са ми отговорили, че единственото което могат да направят е на етикета на пратката да ги запишат като MP3 player-и с цена под 15$. При което трябва да се надявам на митницата да не отворят пратките, защото ще ми се наложи да платя мито. 
Код:
Thanks a lot for your purchasing and support to our store.

Here are something we need to let you know in advance .

Your Customs is famous for strictness on importing items. In order to avoid high tax , Normally your country customers request us declare as MP5 PLayer and mark below $15 on the package , we can also do the same for you . but if still have customs tax problem you need pay for it by yourself ok please?

if not , please reply us and tell us how to declare within 8 hours. Or else, we will declare less than $15 as mp5 player. If any issue or tax of custom , we will not bear this.

please do clearance in time when items arrive your country. Paying tax is every people’s duty, and We will not be responsible for any tax. Thanks for your kind understanding.

More detail and info plz check below link

https://helppage.aliexpress.com/buyercenter/questionAnswer.htm?spm=a2g19.helppage_7aypo.0.0.wC4IPM&isRouter=0&viewKey=1&id=20273171&categoryIds=9205381&lang=ru

We sincerely hope that you do not use additional import costs or customs clearance delays as a reason for requesting refunds or leaving negative feedback.

Any questions , please contact with us freely.

Сега очаквам отговори от магазините на Xiaomi Mi Store и Hong Kong Goldway дано при тях може.
Цитирай
#32

(2020-01-16, 07:17:02)Assassin написа:  Работата е там, че ми трябват две бройки. Потърсих при други продавачи в али експрес. Засега само от Xiaomi Official Store са ми отговорили, че единственото което могат да направят е на етикета на пратката да ги запишат като MP3 player-и с цена под 15$. При което трябва да се надявам на митницата да не отворят пратките, защото ще ми се наложи да платя мито. 
Един колега по-нагоре е споменал, че специално Mi 9 T pro може да си го вземеш и от България на сносна цени. Има ги под 700 лв. за 64 gb версии.
Цитирай
#33

(2020-01-14, 22:07:06)Assassin написа:  Благодаря за мненията ви. Mi 9T Pro ще взема. Лошото е че при тези от aliexpress е останала само една бройка. Дали зареждат количества редовно?

(2020-01-17, 08:09:07)didkobanditko написа:  Един колега по-нагоре е споменал, че специално Mi 9 T pro може да си го вземеш и от България на сносна цени. Има ги под 700 лв. за 64 gb версии.
Успях да ги поръчам от Mi Global store вчера с доставка от DHL за 128 GB версия с доставката ми излезе 701,10 лв. за брой. По тракинг номера гледам че е се намират на Стандстет, Лондон. Може, би имат склад в Англия. Не виждам как иначе ще стигнат от Китай до там за по малко от ден.
Цитирай
#34

(2020-01-17, 15:53:46)Assassin написа:  Успях да ги поръчам от Mi Global store вчера с доставка от DHL за 128 GB версия с доставката ми излезе 701,10 лв. за брой. По тракинг номера гледам че е се намират на Стандстет, Лондон. Може, би имат склад в Англия. Не виждам как иначе ще стигнат от Китай до там за по малко от ден.
От Китай до Англия пътуват с UPS. До броени дни ще получиш проследяващ номер на UPS. Като пристигне в Англия, от там се предава на DHL и пристига на адрес. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • Assassin
Цитирай
#35

(2019-12-30, 18:32:18)meto1 написа:  При тези Eu доставки имаше много отворени пратки и получени празни кутии. В няколко форума имаше доста оплаквания. После никой не поема отговорност. Дано при тебвсичко да е наред.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Колега, в кои форуми има теми за отворени пратки и получени празни кутии? От години имам доста поръчки и нищо  не е барното с ЕУ от Гирбест .

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#36

(2020-01-22, 16:51:18)airbus написа:  Колега, в кои форуми има теми за отворени пратки и получени празни кутии? От години имам доста поръчки и нищо  не е барното с ЕУ от Гирбест .
В hardwarebg, kaldata и още някъде бях чел.
Цитирай
#37

Poco X3 NFC някой поръчвал ли е от Aliexpress.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#38

Провери тук: Poco X3 NFC

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Monroe
Цитирай
#39

Има намаление в mi.com/de
До адрес на превозвач в Германия и после за 2-3 лева до тук.
https://event.mi.com/de/sales2021/winter-sale2

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#40

Здравейте, да съживя малко темата. Някой да е поръчвал от тук?
https://bg.xiaomiplanet.sk/xiaomi-%D0%BC...%D0%BD-12/
Харесал съм си Xiaomi pat 5 pro 5 g, недостатъка е, че има само английски тъй като е за китайския пазар.

poco X4 pro 5G
Цитирай
#41

Линк отваря https://tradingshenzhen.com/ което си е доказан магазин, при който няма митница. Този линк който си дал е някаква реклама. Отвори си го направо и пазарувай спокойно. 
Global ROM няма за Mi Pad 5 pro няма. Има Lineage OS и един базиран на MIUI.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Obi-GeSh, ronnie72
Цитирай
#42

Бихте ли препоръчали марка или модел флип калъф + стъкло за  XIAOMI Redmi Pad 10.6 Smile

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#43

Това дали са реплики? Спрян е от преди 1-2г... има и нови. Цената е повече от добра за 5.8" апарат!
https://fr.shopping.rakuten.com/mfp/8751...5365415756

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#44

(2023-09-07, 19:37:23)hakama написа:  Това дали са реплики? Спрян е от преди 1-2г... има и нови. Цената е повече от добра за 5.8" апарат!
https://fr.shopping.rakuten.com/mfp/8751...5365415756
При мен излиза: You have been blocked.

 
Цитирай
#45

При мен се отвори линка:[Изображение: 3143c433a03da78fb628b1b4ff3deae3.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#46

По скоро са възстановени, реплики на Google не знам дали въобще има, заради ограничено им предлагане на международния пазар.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)