Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch - мнения и отзиви

Днес говорих със Самсунг България и ми казаха, че Samsung Galaxy Watch с LTE трябва да бъде произведен само за европейския пазар, за да се ползва с esim от А1. Така, че информацията ти не е актуална.

Тук във форума има ли някой, който ползва в България Galaxy Watch с LTE и esim от А1???
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Bulgram.

Galaxy Note 10+ & Watch Active 2
Цитирай

Скрийншота е от същия ден от сайта samsung.co.uk. Колко да е неактуална. Както казах в първата си публикация аз говоря при закупуване на часовника от ОК или Испания. Ако се вземе от друга страна може да няма екслузивитет.
Относно съпорта на Сам България през 2018 ми казаха, че до няколко месеца пускат Сам Пей в България. Толкова от мен по темата. Всеки е свободен да купува каквото си иска. Опитах се да помогна, но типично по български всички започнаха да ми обясняват колко съм в грешка въпреки,че никой не използва ЛТЕ версията в България. Бъдете здрави.
Приятна вечер.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

Аз споделих информация от днешния разговор със Самсунг България. Затова вторият ми въпрос беше дали някой ползва LTE в България с esim. Не мога да разбера защо е нужно да се насажда напрежение, след като това е форум в който всеки търси и споделя дадена информация. Затова аз ще се чуя и с А1 за да ги питам дали ще могат да ми отговорят на въпроса, а ако някой ползва LTE нека сподели!

Говорих с А1, esim за сега се предлага само за продукти на Apple, трябва да изчакаме да пуснат esim и за другите брандове. Затова няма Galaxy Watch с esim в България.
Цитирай

(2019-12-04, 11:59:22)liya123 написа:  Здравейте,

В кой сервиз давате гаранционно за ремонт часовниците. Моя е Galaxy Watch 46мм. Барометъра и високомера не отчитат нищо. Два пъти нулирах часовника и през приложението и през бутоните на часовника и пак нищо не отчита. Препоръчайте някой оторизиран сервиз.
До скоро нямах проблем с приложението, но вчера ми се обнови и спря да отчита височина и налягане. Така че едва ли проблема е хардуерен и е за сервиз, а по-скоро последната версия на приложението е бъгава.

Samsung Note10+Aura Black&Iphone11ProMax/512gbSpaceGrey>Iphone11Black256gb>SamsungS10+ Black>Iphone 8 plus 256gb>SamsungS9 >Note4 Black+А8 2018>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

Даже и в Galaxy Store има доста оплаквания от потребители с Galaxy Watch.

Samsung Note10+Aura Black&Iphone11ProMax/512gbSpaceGrey>Iphone11Black256gb>SamsungS10+ Black>Iphone 8 plus 256gb>SamsungS9 >Note4 Black+А8 2018>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

Здравейте, някой да има проблем с постоянно разкачане с телефон с андроид 10. С Huawei Mate 20 съм, и след ъпдейта на андроида, често се губи връзката с часовника. Дал съм фабрични настройки и на двете устройства, промяна няма.
Цитирай

Възможно е на този етап да има бъгове с новата ОС, които в последствие да бъдат изчистени.

Цитирай

Също така е възможно, едните да прецакват връзката с устройството на другите. Жена ми се принуди да смени часовника защото телефон Самсунг и часовник Хуавей не се погаждаха.

SAMSUNG Galaxy Note 8
Samsung Galaxy Watch, 42 мм
Цитирай

(2019-12-10, 18:35:19)borkost написа:  Здравейте, някой да има проблем с постоянно разкачане с телефон с андроид 10. С Huawei Mate 20 съм, и след ъпдейта на андроида, често се губи връзката с часовника. Дал съм фабрични настройки и на двете устройства, промяна няма.
Вчера, когато пристигна десятката на P30 Pro на сина ми, в чейнджлога изрично бе упоменато, че ще има такъв проблем с часовници на Самсунг и наистина го има - сдвоен е с Galaxy watch. Разкача се през час.
Цитирай

Ясно, ако знаех за този проблем, нямаше въобще да го ъпдейтвам телефона. Някой знае ли как мога да го смъкна на андроид 9.
Цитирай

Със сина ми сме с Р30 pro. Той има galaxy watch, а аз - active 2. Не сме забелязали да има проблеми във връзката.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С андроид 10 ли сте?

Huawei Mate 10 Pro 
Galaxy Watch Active 2

Цитирай

Вече повече от месец

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-12-11, 09:44:21)borkost написа:  Ясно, ако знаех за този проблем, нямаше въобще да го ъпдейтвам телефона. Някой знае ли как мога да го смъкна на андроид 9.
Вчера излезе нова версия на приложението за свързване с телефона Galaxy Wearable. Виж дали проблема ще продължи с него.

Цитирай

Ползване за нотификации от 08.40 до 21.40
През останалото време dnd режим или самолетен или какъвто е там
2-3-4 кратки разговора през него
Пулс на 30 мин.
Биксби офф
Ауто трак активити - офф
Следене на съня - он

При тези условия колко дни мога да очаквам от 46мм
с аод и без аод ?
Цитирай

Аз изкарвам 4 дни спокойно, всичко по дефолт.

SAMSUNG Galaxy Note 8
Samsung Galaxy Watch, 42 мм
Цитирай

В сектата съм, под 4 ако е, ще го разкарам веднага, че идвам от Amazfit gtr Big Grin
Цитирай

А бе ще го разкараш. Това е сигурно
Ама трябва да се пробва. Нищо не замества личният опит
Ако още не си взел пиши или се обади, имам нещо предвид
Цитирай

Взех, изгодно. 260лв запечатан.
Иначе нямаше да се мъча Smile
Цитирай

А за тия пари можеше и да не питаш Wink
Струва си отвсякъде
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)