Анкета: Stratos vs Pace vs Verge - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Pace
31.82%
7
31.82%
Stratos
13.64%
3
13.64%
Verge
22.73%
5
22.73%
искам само да видя резултатите
31.82%
7
31.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pace или Stratos?
#1

Здравейте,

От доста време се колебая между Startos-a и Pace-a. Разликите които виждам са трите бутона и водоустойчивоста(5 atm) както и дизайна, други разлики невиждам. От една страна дизайна на Стратоса ми допада повече. Кой от двата модела според вас се държи по-добре и е по-здрав и заслужават ли си мин 100лв от горе при положение, че са с еднакъв хардуер?

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

Здрасти. Според тази анкета сме горе-долу по равно потребителите и на двата модела.
Нарочно отделям мнението като нова тема, за да го видят повече хора и да не се оставиш само на стратос ползватели да ти обясняват защо стратос е по-добре Smile

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94201
Цитирай
#3

Аз от скоро съм с Amazfit Pace. Също, като теб се чудих кой да избера, гледах и сравнявах Startos, Pace и Bip - ревюта и информация има много. Четох и гледах купища ревюта. Накрая отидох и ги разгледах на живо в магазините. Избрах си Amazfit Pace. Прочетох упътването, а и гледах в ютуб как се свързва. Заредих го до 100%, свързах с телефона и вифи мрежата вкъщи. Имаше 2 обновления на софтуера. Циферблат: Prototype. Още го разучавам, но съм много доволен, кефи яко!
Успех в избора! Smile

Android
Huawei Mate 20 LiteVIVACOMА1 BG + Huawei Watch GT  Huawei MediaPad T5 LTE: VIVACOM 
Цитирай
#4

Aми аз някъде бях писал, че доплащането е около 100лв за дизайн.
Ако не си плувец и pace върши идеална работа

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94419

Иначе нарочно добавих и Verge в анкетата, защото там доплащането от 100лв дава съвсем друга технология екран и възможности за провеждане на разговори през часовника.
Тотално различен дизайн, без карбон и керамика - отново въпрос на вкус
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ubp
Цитирай
#5

През ръцете за кратко са ми минали BIP и PACE, но за съжаление съм нямал досег до Stratos. При първите ми впечатления Pace не ми хареса особенно в сравнение с BIP, сле 2-3 дни ми допадна много повече, чувал съм, че има някакви разлики в ОС-а но до там!
Цитирай
#6

Пейс е базиран на андроид 5, а бип не е точно с OS.
Реално нещата опират до батерия и дизайн пак..
Pace има wifi, могат да му се инсталират външни приложения, докато бип не е андроид базиран
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Panic, ubp
Цитирай
#7

suffer благодаря за изчерпателния отговор!

На PACE-а който ми мина през ръцете му бях инсталирал няколко приложения, като PDF reader, файл експлорер, лично на мен тези тези приложения ми се сториха, че не работеха адекватно, PDF reder-a често крашваше възможно е да се е дължало на хардуера.
Интересното е, че от време на време се усещаше много лек лаг, като цяло на 2-3 ден като свикнах с него страшно много ми допадна и се чудя при Стратоса дали се усеща лек лаг от време на време и дали има проблем с бутоните дали се чупят лесно? Чувал съм, че Стратоса има малко повече възможности, блазни ме дизайна и водоустойчивоста и дали издържа на морска вода?
Цитирай
#8

Stratos-a съм чел от руснаците, че издържа, ама не трябва да се натискат бутоните под вода и, според мен, не трябва да е на много солено (като в Гърция).
Не знам да има повече функции. Знам, че чупливи са не бутоните а „ушите“, в които се закачат различните каишки.
Хардуерно са еднакви, нонс къстъм ром за стратос има скрипт за забързване - Amazboost, с който нещата се променят наистина много.. Но трябва да има човек време да си играе
Цитирай
#9

През ръцете ми нееднократно са минали BIP и PACE, но за съжаление съм нямал досег до Verge, въпрос на време.
За мен е въпрос на нужди и пара. Разликата в цената сама говори, нали?

Докато при Stratos май е въпрос на вкус, не си заслужава разликата, ако не плуваш с него.

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#10

за стратоса си го казах и в темата за впечатленията:
даваш 100лв отгоре за дизайн и плуване
Бип - даваш парите за батерията
пейс е златната среда, а Върдж е колкото стратос на цена, така че там купуваш amoled и възможността за разговори през часовника.
До това се свеждат нещата горе-долу
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • ubp, valdimi
Цитирай
#11

като хардуер двата модела имат ли съществени разлики?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#12

външният вид и бутоните най-вече
Цитирай
#13

Някой имали информация да ли Amazfit разработват нов модел подобен на BIP или PACE
Цитирай
#14

че те пуснаха 5 модела последния месец...
Bip Lite, Verge 2, GTR, Verge lite и т.н..

Aко държиш на специфичния дисплей ще те разочаровам. Bip lite е почти същия, но без GPS, Но пък с по-добра водоустойчивост.
Останалите нови са с AMOLED дисплеи (за добро или за лошо)


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#15

За BIP Lite не знаех за останалите модели знам, точно специфичмия дисплей ме блазни много. Amoled за часовник не го разбирам това решение, клипове ли ще гледаме на часовника или може би ще разглеждаме снимки?
Специфични дисплей (много ми наподобява на E Ink), беше много добро и оригинално решение. Ако пуснат нов модел със същия дисплей 100% ще отнеса една бройка!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)