Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Проблем" със софтуера на камерата
#1

Проблема се състои в това, че със стартирането на камерата дисплея тръгва на пълна яркост и е супер дразнещо особено вечер. Не виждам настройка или метод с който да се изключи това нещо. Вашите как са, някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам дали е на пълна яркост но му се вдига яркостта,и това при почти всички телефони който съм имал.
Цитирай
#3

Oт всички телефони, които съм имал само този и един китаец го правят. А иначе примерно мейт 20 от същата марка не е така.
Цитирай
#4

(2019-01-28, 14:15:20)100 написа:  Проблема се състои в това, че със стартирането на камерата дисплея тръгва на пълна яркост.......

Не бях забелязал това,сега пробвах и се оказа,че този "проблем" го нямам.Намалих си яркостта до минимум и включих камерата,яркостта си беше същата.Виж да не би настройката на яркост да е на автоматичен режим.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#5

Aми разбира се ползвам автоматична яркост, но това мисля е нормален случай. С какъв софт е твоя, освен да е по-стар или по-нов...
Цитирай
#6

(2019-01-29, 10:36:33)100 написа:  .... С какъв софт е твоя, освен да е по-стар или по-нов...

С този.
   

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#7

И при мен се сменя сега пробвах и след като затворя камерата се намалява
Цитирай
#8

И аз съм с 8.2 и се оказа, че само на автоматична яркост го прави. Обаче как да си ползвам телефона на ръчна като даже не са сложили една отметка в падащото меню като са го мислили тоя глупав софт. Що за глупава идея е да трябва да влезеш в настройките за включиш или изключиш автоматичния режим?? На всичкото отгоре на моменти камерата променя и зададената позиция на слайдера ако решиш да намалиш яркостта когато си я пуснал.
Общо взето явно няма оправия...
Цитирай
#9

Толкова ли е голям проблема от настройките да си изключиш авт.режим и да караш на ръчен?Мен пък авт.ме дразни,не винаги ми харесва яркостта,която ми предлага,затова карам на ръчен режим,аз да контролирам яркостта.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#10

Ами пример веднага - излизам от вкъщи и на светлината навън даже няма да видя къде е слайдера за яркостта Smile
Аот друга страна като включиш камерат и стане електрожен дори не можеш да видиш нормално какво снимаш, защото на дисплея изглежда ужасно от прекалената яркост.
Цитирай
#11

Телефона е перфектен. Дъщеря ми е с него, разцъквам го вечер. Много е добър.
Цитирай
#12

Ще използвазам темата за моя проблем.
Когато местя телефона камерата засича, при вас как е?

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
#13

Сега пробвах не засича.
Върни заводски настройки и провери дали пак е така
Цитирай
#14

На камерата ли ?

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай
#15

Опитай е с изчистване кеша на приложението също.

 
Цитирай
#16

A по проблема с яркостта в крайна сметка сложих афтърмаркет приложение и нещата вече са човешки. Реално се оказа, че нета е пълен с оплаквания за произволно поведение на яркостта, не само в камера приложението. И наистина на няколко пъти виждам как в някакъв момент в автоматичен режим се е усилила от 1/5 на 2/5 примерно и не се връща. Супер дразнещо е...
Цитирай
#17

А защо при селфи винаги излиза огледален образа, не зависимо дали е включен огледалния режим или не, някой пробвал ли е тази функция?

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай
#18

(2019-02-23, 15:01:59)themechanic написа:  А защо при селфи винаги излиза огледален образа, не зависимо дали е включен огледалния режим или не, някой пробвал ли е тази функция?
При мен огледалния образ се влияе от бутона за включване.Изчисти кеша на камерата и пак пробвай.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
[-] 1 потребител изказва благодарност на buci59 за това мнение:
  • Santos71
Цитирай
#19

(2019-02-23, 15:01:59)themechanic написа:  А защо при селфи винаги излиза огледален образа, не зависимо дали е включен огледалния режим или не, някой пробвал ли е тази функция?
А ти пробва ли изобщо да направиш снимка с и без тази настройка за mirror reflection?
Защото на визьора с включена и с изключена настройка все едно и също ти показва, но като снимаш тогава го обръща.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)