Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Не пали
#1

Не съм вервал от едно приложение през рековарито  double atmos  да бъгне телефона седи на ми и премигва     моля  помогнете дадох  ресет но не помага
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-01-29, 16:44:54)go6071 написа:  Не съм вервал от едно приложение през рековарито  double atmos  да бъгне телефона седи на ми и премигва     моля  помогнете дадох  ресет но не помага
опиши подробно

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

през madsiksa сложих зип на double atmos за орео това е седи на ми и премигва изв. се за грешките
Цитирай
#4

(2019-01-29, 16:52:11)go6071 написа:  през madsiksa сложих зип на double atmos за орео това е седи на ми и премигва изв. се за грешките
а резет фул ли бе?Без запазване на данни?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

не става през рековарито направих го
Цитирай
#6

(2019-01-29, 16:44:54)go6071 написа:  Не съм вервал от едно приложение през рековарито  double atmos  да бъгне телефона седи на ми и премигва     моля  помогнете дадох  ресет но не помага

И аз минах през същото,точно с това "приложение".
Свалих последната стабилна версия 10.2.1 от темата за нея,по-голямата като размер и след това флашнах през TWRP.

GP8P
Цитирай
#7

от тук ли
Цитирай
#8

(2019-01-29, 17:19:25)go6071 написа:  от тук ли

Да,темата е Global Stable 10.2.1,първият пост на sokkoban.
Теглиш Full OTA,влизаш в рековъри,ти така и така си там.
Прехвърляш файла на телефона и го флашваш през TWRP.
Поне в моя случай беше така,зареждаше ми рековърито.

GP8P
[-] 1 потребител изказва благодарност на tuutii13 за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
#9

думите са ми в устата така мога да го опиша това мую 10 с теговите пачове и защити

стана мерси много, запали може да се заключи темата или да се остави да се види какво не се исталира, ударих на дърво с xposed framework i s double atmos .очарован съм от бързата намеса . n1 сайт. мерси на всички

Само един глупав въпрос така сложен рома ще има ли ъпдейти по ота или трябва всеки път ръчно мерси
[-] 2 потребители изказват благодарност на go6071 за това мнение:
  • milenvn, tuutii13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)