Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на нов телефон!
#1
Information 

Здравейте, предстои ми покупка на нов телефон и съм се спрял на Huawei Honor 10! Като цяло всичко в него ми харесва, но чета ревюта и представяния от различни източници и в тях, телефонът ту има, ту няма слот за карта!  Bu 
Та мисълта ми е като цяло 4GB/64GB версия има ли слот за карта памет или няма Dumbom , за да знам дали 64GB да купувам или да скачам на 128GB.
 Знам, че половината от вас ще кажат, че вече има облачни услуги и т.н, за какво ти е, но аз си държа на това, определени неща да са ми или на телефона или на картата памет, тъй като... така ми се иска!

  Storstark  Благодаря на отзовалите се! Storstark

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма слот за карта, а от 64GB реално използваш около 52.

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Моделът се предлага без слот за карта с памет. Аз взех 128 ГБ версия и на разположение са 115 ГБ, което си е доста място. Big Grin
Цитирай
#4

При всички инсталирани приложения,които ползвам и малко снимки останалите в OneDrive използвам точно 20ГБ от 128ГБ което си е перфектно едва ли ще ти е нужен с такава памет
Цитирай
#5

Xiaomi-то което ползвам е с 64ГБ и 32ГБ картичка в него! От картата имам 6ГБ свободни, а телефона е пълен на 60-65% Работя с него и ми трябва памет! Благодаря за отговорите на всички!

Heart Samsung Galaxy S23 ULTRA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)