Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google phone-или алтернативи
#1

Здравейте! Имам Xiaomi redmi note 5, цял живот почти ползвам Miui и не съм се сблъсквал с проблема. От скоро ползвам къстъм ром на базата на чист андройд или по-скоро на LineAgeOS, а именно HavocOS v2.1 - както и да е, това са подробности. Същността на въпроса е следния: Рома идва с вграденото Google phone приложение за разговори, което ползвам като dialer. Всъщност го намирам за много добро и като цяло съм доволен от него, но пак стария, досаден проблем със снимките на контактите,добавям си, глася си указателя, но при обаждане "малко кръгче" отгоре по средата и до там. Искам снимката ми да е на цял екран. В Miui ако контакта беше синхронизиран от някой профил беше само така с малко кръгче, но когато добавех снимката ръчно от паметта на телефона /както правя тук/, проблема изчезваше и при позвъняване образа на контакта излизаше на целия екран, увеличен и виждащ се ясно. 
Доколкото прочетох в интернет, май няма начин от самите настройки на приложението или на телефона да се нагласи по някакъв начин и да бъде както искам. Четох за преработени приложения в XDA и 4PDA, но не успях да ги подкарам и не съм се заигравал за да не прецакам настоящото чисто. Ако има някакъв вариант да си остана с него и да е така както искам... Ако няма такъв... какво да правя? Има милиони програми, но не знам коя да използвам като най-ефективна и най-безпроблемна.... ако има вариант да не се стига до там или ако не да ме насочите към приложение, което ще ми свърши работа. 
Мисля че достатъчно ясно и по просто му си зададох въпроса, надявам се темата да е на правилното място. Очаквам вашата помощ и ви благодаря предварително !!!! 

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)