Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- лични впечатления, ревюта и отзиви
#51

(2019-04-10, 14:29:46)tiesto_pld написа:  За мен нощните са добре а и говорим за авто режим.
Всъщност си прав. Тези, които отворих в цял размер, са били само на автоматичен режим.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

От 5-6 дена ползвам телефончето за сега съм доволен като работа и батерия дано за в бъдеще да няма проблеми. Извинявам се за въпроса но между другото не видях в менюто за съобщенията да има някакви настройки като например за отчет при доставка и тем подобни
Цитирай
#53

ЗдравейтеSmile Аз днес си взех моя редми нот 7. 6/64гб
Купих го от бг-онлайн магазин, който има хубави коментари, но ми казаха, че с 6гб рам не е глобална версия и разликата е била само в зарядното.
Не знам дали е така, но действително не намирам разлика с предишният ми редми 5 плюс, който беше глобална версия..
Има си бг език и плейстор.
Излезна ми ъпдейт в размер на 500мб, нещо за температурата и цветове, но след рестарт ми изписа файлет и да натисна копчето за звука и полер бутона, рестартира се и сега ми пише пак такъв ъпдейт стабилен за същите неща, но в размер на 1.7 гб.. Дали да пробвам да го инсталирам?

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#54

https://www.youtube.com/watch?v=T6FATqIZI84

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#55

(2019-04-19, 10:54:06)gazara74 написа:  https://www.youtube.com/watch?v=T6FATqIZI84

Благодаря за клипа, но така и не го разбрах добре..
Как да го разбирам, че няма да мога да ъпдейтвам ли? понеже аз не разбирам от ромове и такива операции,дали има смисъл да натискам ъпдейт от телефона? или така да си карам?..

Успя да се ъпдейтне Big Grin

Въпреки, че не рабирам, знам, че неглобалната весия има минуси, но след като не се обновява без проблем, какъв е проблема за някакви статистики , за модули... не разбирам, но четох.. и какво ще ми промени... за мен е достатъчно, че имам новите ъпдейти.. оттам нататък какво да очаквам.. дори с не глобална версия, аз не разбирам какъв е недостатъка, въпреки, че знам, че го има... затова, някой компетентен да коментира, а не ние, където не разбират да слушаме.. дет се вика да се учим на бг-език.. в тази система.
Няма нищо лошо, че не разбираме!

Редми ноте 7 - 6/64
Цитирай
#56

Здравейте. От днес и аз съм с Xiaomi redmi note 7, впечатлен съм, страхотен телефон. Знаете ли как да си активирам Volte, на Виваком съм?
[-] 1 потребител изказва благодарност на potrebitel1994 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#57

(2019-04-19, 20:46:19)potrebitel1994 написа:  Здравейте. От днес и аз съм с Xiaomi redmi note 7, впечатлен съм, страхотен телефон. Знаете ли как да си активирам Volte, на Виваком съм?

Има тема за това как се прави,на всеки модел-упътвания и настройки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kiridedra за това мнение:
  • potrebitel1994
Цитирай
#58

(2019-04-19, 20:46:19)potrebitel1994 написа:  Здравейте. От днес и аз съм с Xiaomi redmi note 7, впечатлен съм, страхотен телефон. Знаете ли как да си активирам Volte, на Виваком съм?

Разгледай първият пост на темата: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94364


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • potrebitel1994
Цитирай
#59

Колеги в страницата за даунлоуд има ромове за някаква ЕЕА версия. За Европа разбрах, че е. Въпросът ми е, коя е по- добра, тази версия или обикновената глобална ? Коя има по- добра подръжка и т.н.
Цитирай
#60

Напоследък ми прави впечатлени че ето това http://prikachi.com/images.php?images/808/9550808J.jpg не работи както трябва. Поглеждам например резултата след което ползвам известно време телефона, поглеждам отново и резултата същия, имам чувството че отчита когато си иска. Другото което ми е малко объркващо е галерията и файловия мениджър, имам видеоклипове които в галерията излизат една бройка във файловия мениджър са повече демек галерията не показва всичките. Освен това самата галерия ми показва две папки с видео а във файловия мениджър имам само една с наименование video където клиповете са 262 което няма нищо общо с това дето показва галерията http://prikachi.com/images.php?images/830/9550830Q.jpg
Не знам при други колеги така ли е и защо е така но на мен тези неща които посочих ми изглеждат малко объркващо
Цитирай
#61

Ами като седиш на този екран той не се обновява
Цитирай
#62

Колеги доволни ли сте от телефона, като работа, батерия, обхват на мобилната мрежа.
Цитирай
#63

Две неща ме дразнят много, които сигурно са свързани помежду си- светлинния датчик, не знам един ли е. Телефонът е някъде на тъмно, звъни, вадя го, светлината го удря, но дисплея докато запали минава време. И другият проблем с прословутия датчик за приближение, не работи коректно, когато телефона е до ухото. Дано с някой следващ ъпдейт ги оправят, но ме съмнява. До сега съм бил с Лумия 950, там нямаше такива проблеми въпреки отречената ОС.
Цитирай
#64

На моя няма такъв проблем,глобълски е.

#Panda
Цитирай
#65

(2019-05-11, 20:57:48)esil2 написа:  Колеги доволни ли сте от телефона, като работа, батерия, обхват на мобилната мрежа.

Без забележки. Взимай смело!


Цитирай
#66

Аз не съм доволен и не го препоръчвам. Само камерата и батерията ми допадат. Софтуерно е много зле.
[-] 1 потребител изказва благодарност на delikanli за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#67

Аз имах същите проблеми с датчика за светлина и за близост и го върнах на Емаг
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepuncho за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#68

(2019-05-14, 20:25:25)delikanli написа:  Аз не съм доволен и не го препоръчвам. Само камерата и батерията ми допадат. Софтуерно е много зле.

Би ли се конкретизирал кое не ти харесва като софтуер. Чета оплаквания за този датчик но може пък да го оправят с някой ъпдейт
Цитирай
#69

датчикът няма как да е голям, защото нямате много място за него в горната част на телефона, затова като повдигнете леко телефона от ухото при разговор екранът светва.
И няма да изгасне докато не отдалечите целия телефон и не го приближите отново.
Просто няма откъде да вземе нужното количество светлина, за да сработи нормално
Този проблем би трябвало да се наблюдава на всички телефони с капковиден ноч + Микс серията, където горе съвсем няма място.
За справка същия този датчик на по-стар модел телефон(от типа на redmi note5, note4 а дори и note 6 си има супер много място в горната част на телефона, където можете да го видите дори физически къде е разположен

А по-бавното светване на екрана вече има как да се оправи, но идеята е да светне плавно (ако смъкнеш лентата на статусбара ще видиш как се движи плъзгача)
Цитирай
#70

Проблемът го реших като махнах автоматичната яркост.
[-] 1 потребител изказва благодарност на majpetkov за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#71

Относно въпросния датчик(proximity sensor) при ми9 нямам такъв проблем нищо, че е с капковиден ноч. При микс серията наистина имаше проблем. Тези, които имат проблем нека споделят дали използват протектор на екрана?

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#72

Без протектор,нямам никъде проблем с датчици,всичко си работи на 6.

#Panda
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#73

И аз го ползвам без протектор, но проблем определено има. Редовно след разговор намирам телефона с включен фенер и отворени апове. Иначе телефончето е идеално за парите си.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай
#74

Kато започне разговора може ръчно да гасите дисплея с POwer бутона
Цитирай
#75

Аз имах много слабо изразен този проблем със протектора идващ с телефона, след като го свалих няма и следа от проблема, работи много добре сензора.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)