Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7- лични впечатления, ревюта и отзиви
#76

(2019-05-16, 16:44:29)milenorcev написа:  Аз имах много слабо изразен този проблем със протектора идващ с телефона, след като го свалих няма и следа от проблема, работи много добре сензора.

Какъв протектор идва с телефона, в комплекта има само зарядно и силиконов прозрачен гръб
Цитирай
Аксесоари
#77

(2019-05-16, 15:12:09)tiesto_pld написа:  Без протектор,нямам никъде проблем с датчици,всичко си работи на 6.

Същото е и при мен, без протектор, никакви проблеми с датчиците.


Цитирай
#78

Нямаше проблеми с датчиците, докато имах РН7 и РН7П.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#79

Със стъклен протектор и силиконов калъф, нямам проблеми.
Цитирай
#80

(2019-05-16, 18:37:49)esil2 написа:  Какъв протектор идва с телефона, в комплекта има само зарядно и силиконов прозрачен гръб
В моят комплект имаше обикновен протектор за екран, силиконово гръбче и зарядно.
Цитирай
#81

(2019-05-17, 07:20:42)milenorcev написа:  В моят комплект имаше обикновен протектор за екран, силиконово гръбче и зарядно.

В Технополис го разпечатаха пред мен и вътре нямаше никакъв протектор
Цитирай
#82

Естествено, протекторът е подарък от китайския продавач, не е ли ясно!
Цитирай
#83

Как можете да слагате по телефоните протектори, гърбове и подкалници?! Не бих ги изтърпял и за тест. Big Grin
Цитирай
#84

Слагат се ако искаш после да му вземеш максимална сума или по-точно хора които ползват телефона максимум 2-3 месеца.

#Panda
Цитирай
#85

Tака го написа, все едно ще излиза някакъв прототип на пазара с пет цифрена сума. 200 кинта с протектор втора ръка.
Цитирай
#86

Ми взимаш ноут 7 за 380,ползваш го,драскаш дисплея ,честито 150лв.Ако е с протектор 340,минимум 300.

#Panda
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#87

Нещо си си поварвял. Взимаш телефон за 380, ползваш го не знам си колко време и мислиш, че ще му вземеш 300? Дообре.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#88

(2019-05-17, 15:55:04)gurcayy написа:  Нещо си си поварвял. Взимаш телефон за 380, ползваш го не знам си колко време и мислиш, че ще му вземеш 300? Дообре.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Ми взимам ,аз редовно продавам и купувам.

#Panda
Цитирай
#89

(2019-05-17, 15:55:04)gurcayy написа:  Нещо си си поварвял. Взимаш телефон за 380, ползваш го не знам си колко време и мислиш, че ще му вземеш 300? Дообре.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Признавам го, ако го продаде на 450лв и му напечати 24 месеца гаранция от ОЛКС.
Трябва човек да е голям мърляч, за да надраска горнила глас от носене на устройството в празен джоб и поставянето му на бюро или шкаф.
Цитирай
#90

В комплекта /кутията/ няма скрийн протектор, само силиконов гръб.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#91

(2019-05-17, 21:09:43)kyosev написа:  В комплекта /кутията/ няма скрийн протектор, само силиконов гръб.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

В китайската версия имаше и протектор за екран в кутията.
Цитирай
#92

Някой може ли да сподели, ако телефона се използва само с една сим карта, кой порт е за предпочитане, единичният или този със сд картата .
Цитирай
#93

Няма значение. И на двата можеш да имаш 4g.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#94

(2019-05-17, 22:15:37)airbus написа:  В китайската версия имаше и протектор за екран в кутията.
А кутията беше ли запечатана? Вероятно търговеца е добавил като бонус и стъклен протектор. Официално в комплекта няма.

Изпратено от моят MI 5 с помощта на Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#95

Моята беше запечатана и вътре при силиконовото гръбче имаше обикновен протектор за екран. Телефона е глобална версия.
Цитирай
#96

Мислех да си ги взема, но сега ще изчакам 7S.
Ето и недостатаците на Note 7
https://www.youtube.com/watch?v=tuzSciCxIeE
Цитирай
#97

Според мен няма да се продава извън Индия
Цитирай
#98

Колеги здравейте.Предстой ми да си сменям старата джаджа Samsung J7 2017 от който съм много доволен.Искам да взема точни този модел Redmi not 7.Бих искал да,ви попитам как се държи телефона като цяло.Камера,батерия,звук от говорителчето,бързината на телефона имали някакво лагване из менютата като се ровите забивания,замразвания сигнал на телефона 4G държи ли се добре,дисплея и цветовете как са и такива неща из форумите четя че телефона има проблем със сигнал и 4g връзката се губила,също така пише че доста загрявал.Много ми допада телефона и като цяло цената ме грабва най много.Поздрави и ще очаквам мненията ви
Цитирай
#99

Лагвания няма, телефона е бърз, всичко върви плавно. Никакъв проблем няма със сигнала и 4G мрежите, нито загрява. Не знам къде ги четете тези хуморески Smile

Взимай смело, за тези пари това е най-добрият телефон, който може да се купи, с перфектно съотношение  цена/качество!

Виж и мнението на колегата, който също идва от друга марка и е предоволен: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1562470


Цитирай

Мерси колега очаквам и други да се вкл.Иначе четя повечето мнения в Gsmarena
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)