Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei - сгъваем смартфон с оригинален дизайн
#76

(2019-02-27, 09:38:20)bicubic написа:  На Huawei модела изглежда малко по-добре, но няма ли да се драска външен гъвкав дисплей... Ако се сложи протектор сигурно след 20-на отваряния ще се отлепи, освен ако не е залепящ се.
Ако има протектор, най-вероятно ще е от две части.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

Някъде видях да рекламират оригинален калъф за него, но не съм го разглеждал. X и Fold не представляват интерес за мен, но е хубаво да има иновации и конкуренция, иначе ще тъпчем на едно място.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#78

Това е официалният калъф за телефона, показаха го на презентацията.
 
   

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#79

Все някой ще ме превари Smile  Понеже, не всички са гледали презентацията и затова не знаят, че китайците го продават с предпазен калъф. Даже в темата някъде имаше линк за онлайн гледане, та се възползвах.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#80

Huawei Mate X в петминутно видео:

 
Цитирай
#81

Ооо да! Определено ми харесва много повече от творението на Самсунг.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#82

И на мен концепта на хуавей/оппо ми харесва повече.
Обаче ми е интересно друго - навсякъде говорят колко хиляди сгъвки ще издържат пантите, но никъде не се споменава какво се случва с дисплеите. КАто сгъваш, независимо навътре или навън, екрана ще се свива/разпъва, т.е. ще има напрежение, исносване. Не си личи дисплея да го компенсират това напрежение. Особено при самсунга, където се сгъва на 180 градуса със съвсем малък радиус.
Цитирай
#83

Очаква се да бъде на пазара през септември с Андроид. Все пак е сертифициран преди бана. Ще се продава навсякъде, с изключение на САЩ.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#84

Плакат се е появил в китайски магазин за електроника. На постера няма конкретна дата, но явно продажбите ще започнат скоро. Според последните слухове датите за началото на продажбите в Китай са края на Юли или началото на Август, а глобалните са предвидени за Септември.
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_x_p...-38002.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#85

https://mobilebulgaria.com/news/premiera...-otlozhena
Пак се отлага, явно конкуренцията ще има предимство със септемврийското представяне.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#86

Коментара ми е:
- Пешооо, къде си тръгнал с тази врата.
Пешо сърдито:
- Това не е врата а последният модел смартфон...
Цитирай
#87

На 23 октомври започват продажбите на Huawei Mate X в Китай. Нuаwеі щe пpeдcтaви нa ĸитaйcĸия пaзap 300 000 гъвĸaви cмapтфoнa Нuаwеі Маtе Х, ĸoeтo e знaчитeлнo пo-мaлĸo oт пpeдлoжeнитe 700 000 cгъвaeми cмapтфoнa Gаlаху Fоld. Haвяpнo от бранда иcĸaт пъpвoнaчaлнo дa пpoyчат пaзapa, зa дa нe ce пoвтopи cитyaциятa cъc Ѕаmѕung. Huawei заяви, че Mate X е най-тънкият сгъваем смартфон в света. Но цената на телефона е висока – предполага се около $2600.

[Изображение: ee33785f3d6dcb60c27ca83755a123d2-full.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#88

Китайският онлайн магазин на бранда пусна в продажба Mate X, но много от желаещите да се сдобият с него не успяха да го направят. Устройството на цена 16 999 юана (2196 евро) беше разпродадено за броени минути, но засега не се знае колко броя от него са били предложени в магазина. От компанията посочват само, че са били налични ограничени количества. На 22 ноември потребителите ще имат нова възможност да се сдобият с устройството. Клиентите ще получат и 50% отстъпка от евентуални ремонти на сгъваемия дисплей. Huawei Mate X има 5G възможности и 8” дисплей в разгънато състояние, а в сгънато са налични два панела с диагонал 6.8” и 6.6”. Първоначално продажбите на телефона е трябвало да започнат през лятото, но компанията забави пазарната премиера. Планират се продажбите и на други пазари: https://www.bbc.com/news/technology-50425109

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)