Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

След обновяване до Android 9, не може да се записва разговор
#1

Здравейте, моля ако някой може да помогне. След обновяване до Android 9, не може да се записва разговор. Пробвах много различни приложения. резултат няма. По различните форуми се споменава, че това е политика на Гугъл. Може ли да се преодолее това и да се правят записи на проведени разговори. Благодаря за отделеното време.

Nokia 7 +
Samsung Galaxy S I9000
Samsung Galaxy S4 mini - 9192
LENOVO VIBE X2 - CU
LENOVO YOGA 2 10" 4G - 1050L



Цитирай
Аксесоари
#2

От тук натаък само след руутване на телефона. Иначе има някакви настройки на съществуващите програми за запис да записва само през микрофона, понеже само до него имат достъп вече тези програми, но на записа се чува само твоя глас, не и на другия.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Аз съм с андроид 9 и записването на телефонни разговори работи,телефона не е рутван. За да се чува ясно разговора това са настройките.[Изображение: 16a6395ccd240de8bdde2b7d7a0c79f3.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#4

За китайските телефони знаем, за тях закони няма. Но сериозните производители се съобразяват с наложените ограничения в белите държави.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

 Google забрани записите на разговори в Android 9.0 Pie

Цитат:Google са забранили възможността за запис на разговори в Android 9.0 Pie. Разработчици на приложения за запис са установили, че техният софтуер вече не работи с актуалната версия на операционната система. Преди време Google имаха официално API за запис, но то бе премахнато още в Android 6.0 Marshmallow. В резултат на това на пазара се появиха редица приложения от трети страни, които решаваха проблема за желаещите да записват своите разговори. С Android 9.0 Pie обаче всичко това приключва. Единственият метод за запис на разговори остава получаването на root достъп да устройството. За момента не е ясно какво точно е предизвикало промяната, но е твърде вероятно Google да са я направили, за да се съобразят със законите в отделни държави, които забраняват записите на телефонни разговори.
Цитирай
#6

(2019-02-01, 17:40:02)petar37   Това няма нищо общо със запис на обажданията написа:  Аз съм с андроид 9 и записването на телефонни разговори работи,телефона не е рутван. За да се чува ясно разговора това са настройките.[Изображение: 16a6395ccd240de8bdde2b7d7a0c79f3.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)