Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P20 pro блокира
#1

Здравейте! Моят p20pro няколко пъти блокира много странно, телефонът звъни, а дисплеят не може да се активира по никакъв начин, стои черен, тъмен... Нито мога да отворя повикването нито да прекратя звука с малкото копченце отстрани. След като включа зарядното устройство и продължително натисна бутон за захранване успявам да рестартирам телефона, но интересното е че от повикването не остава никаква следа. Нямам идея кой ме е търсил дали е било важно и така нататък. Много странен недопустим дефект!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз не съм имал такъв проблем. Опитай да изчистиш кеша през recovery, а ако пак се повтори направи factory reset. Знам че някои колеги отричат да има нужда или полза от factory reset, но на мен ми е помагал много пъти при проблем след ъпдейт.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
[-] 1 потребител изказва благодарност на gogov67 за това мнение:
  • LRashkov
Цитирай
#3

Винаги помага. Ако не се оправи пращай към София Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • LRashkov
Цитирай
#4

Здравейте една колежка си купила П20 про отскоро  и тя казва, че ръчкала говорила по телефона както си е и сложила в джоба и след известно време вади телефона и разбира ,че телефона е блокирал и на дисплея пишело и иска парола на андроид . Някакъв начин да се оправи или да занесе на сервиз да оправят този проблем ?

Sony Xperia ZR
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)