Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми при 5Т
#1

Здравейте ,не открих подобна тема,искам да Ви попитам забелязвате ли проблеми с микрофона и говорителя при обаждане? След последния официален ъпдейт 9.0.3 се случват проблеми когато говоря и когато слушам какво говорят,както на телефона така и през блутут хендсфри.При говорене през блутута в колата не забелязвам накъсването. В колата е със заводска система за разговори ако има значение.

Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.kaldata.com/телефони/собстве...02817.html
Проблема най вероятно е в oneplus, уж щели да го фикснат, но кога...

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Аз след всички оплаквания които има от stable build от 9.0 натам реших да мина на Beta build и осъзнах че е по добра от stable. Може да пробваш и ти. За да минеш на бета не ти трябва Reset на телефона, нормален ъпдейт е, после обаче ако искаш да минеш на stable ще ти трябва reset.
Като цяло сега като има нова бета просто отварям community-то да погледна дали има някакво проблеми, ако няма инсталирам.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#4

Със стоков 9.03 съм .Не съм забелязал проблеми с микрофона при разговор.Единствено при видео запис има едно накъсване и изкривяване на музика когато е силен .
Цитирай
#5

И при мен няма проблеми с микрофона на 9.0.3...
Направи full wipe cache през Recovery - два пъти и виж как ще е.
Цитирай
#6

Привет,от скоро ,може би 2 седмици ,след като пратя няколко снимки през Вайбър идва момент в който започва да се върти нещо като стелка и не може да се прати снимка.Няма проблем с приемането на снимки.
След рестарт се оправя и така до един момент в който спира да качва посочената снимка.
Може ли съвет какво да се направи?

Намерих това ,а от тук насетне?

https://forums.oneplus.com/threads/onepl...e.1395618/

От тук инсталирах да видим какво ще стане


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)