Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Фитнес гривна Huawei Band 3 pro
#1

След като първоначално бях леко разочарован от отчитанията на изминато разстояние и най-вече на съня от моята Xiaomi Mi Band 3 и вече се бях сериозно размислил да се върна към смарт часовниците и се двоумях дали  Huawei GT или Samsung Watch, тогава получих подарък за именния ми ден фитнес тракера Huawei band 3 pro. Първоначално бях скептично настроен заради цветния амолед дисплей и евентуално краткия живот на батерията, защото съм имал миналата година Huawei Watch 2 и точно това му беше най-големия минус. Оказа се обаче че гривната с настроен да се включва само при натискане на сензорното бутонче дисплей, постоянно измерване на пулса и следене на съня изкарва по 6 денонощия, което я приближи до 7-те на значително по-опростената  mi band 3. Това за мен беше повече от удовлетворително. Друго което първоначално ме стъписа беше цената от 199 лева, която ми се видя висока само заради gps-a, от който аз като спортуващ в фитнеса с тежести и на велоергометър и пътека няма да имам  голяма полза. Оказа се обаче че това "pro" в името на гривната е напълно оправдано относно точноста на измерванията.HUAWEI TruSeen 3.0 и HUAWEI TruSleep 2.0 не са просто рекламни раздувки, а вършат страхотна работа. Пулса и съня ми се следят много точно, докато при mi band 3 ме броеше за заспал когато съм легнал и гледам ТВ и сутрин когато съм буден и се излежавам в леглото при Huawei band 3 pro няма компромис. Отчитането на изминатото разстояние в километри без да включвам gps е по-близо до реалноста, а не е завишено. Потвърдено от колега на който продадох гривната , който тренира за бягания на 5км.

Ето  ги и спецификациите от Huawei:
ТЕГЛО
Приблизително 25 гр. (вкл. каишката)

*Размерът, теглото и спецификациите на устройството са относителни. Действителните стойности може да варират според индивидуалния продукт. Всички спецификации са предмет на действителния продукт.

ЦВЯТ
  • Obsidian Black
  • Space Blue
  • Quicksand Gold
[size=undefined][size=undefined]

ДИСПЛЕЙ
AMOLED цветен сензорен екран
Резолюция 120 х 240 пиксела
Pазмер 0.95 инча (21.6 mm × 10.8 mm)

МАТЕРИАЛ
Корпус: метал, висококачествено UV покритие Каишка: Силиконова гума
РАЗМЕР
Корпус:
Размери (дължина х ширина х височина): 45 мм (главна част) х 19 мм (ширина) х 11 мм (маскимална ширина на главна част) 

Каишка:
Ширина: 16.5 мм (в напълно свободно състояние)
Дължина: По-дългата каишка е около 120 мм, а късата – 92 мм. 

ПАМЕТ 
RAM 384 KB
ROM 1 MB
Flash 16 MB

*Поради ограничение в мощността на CPU процесора, и паметта използвната от операционната система за захранване на предварително инсталирани приложения, паметта на устройството ще бъде по-малка от номиналният капацитет на паметта. Пространството за памет ще се мени заедно с обновления на приложения, потребителски действия и други фактори.

СЕНЗОРИ 
6-осен ускорителен сензор
Отделен PPG кардио тахометър
Инфачервен сензор

БАТЕРИЯ 
Капацитет: Типична стойност – 100 mAh
Вид: Неделима литиево-йонна батерия 
Време за зареждане: около 100 мин. (в околна среда с температури под 25°C градуса)

**Средна стойност. Реалният капацитет може да варира минимално. 

Този капацитет е номиналният за батерията. Реалните способности на всеки един продукт могат да бъдат малко под или над номиналният капацитет на батерията. Реалното време на работа на устройството може да варира в зависимост от навиците за ползване и конфигурации на гривната. 

В КУТИЯТА ИМА
1х Гривна 
1х Поставка за зареждане 
1х Кабел за зареждане 
1х Кратко ръководство, информация за безопасност, гаранционна карта

БУТОН
Напълно функционален сензорен екран и хардуерен бутон
GPS
Вграден
[/size]
[/size]

[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881404.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881405.jpg][Изображение: 881406.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881407.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881408.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881409.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881410.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881411.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881412.jpg][/size][/size]
[size=undefined][size=undefined][Изображение: 881413.jpg][/size][/size]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • sasho_hristov
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, спрял съм се на този модел. Интересно ми е каишката дали се сваля за подмяна?

Huawei Mate 20 Pro / Lenovo Vibe Z2 Pro / Samsung Galaxy S9 Duos
Samsung Tab S 8.4 / Huawei MediaPad M5
Цитирай
#3

Каишката се сваля. Друг е въпросът че за сега не виждам никъде дори и в алито да се предлагат резервни каишки.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • shumaher
Цитирай
#4

Здравейте, интересува може ли след синхронизиране на гривната с телефона (след като телефона е обърнат на Английски понеже гривната не поддържа Български) дали може телефона да се обърне пак на Български и дали гривната остава свързана и на Английки език или трябва телефона да е за постоянно на Английски.
Цитирай
#5

Няма значение на какъв език ти е телефона.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#6

(2019-06-18, 18:34:00)tonus написа:  Няма значение на какъв език ти е телефона.

Попитах понеже се колебаех м-у Huawei band 3 pro и Honor band 4. И четох за Honor band 4 че за да работи (синхоринизира с телефона) трябвало да се смени езика на телефона за се смени и езика на гривната от Китайски към Английски. И мислех че след като са на Huawei и двата модела може би и Huawei band 3 pro има същия проблем. Предполагам при вас телефонът е на Български език а гривната на английски ?
Цитирай
#7

(2019-06-19, 07:19:58)sasho_hristov написа:  Предполагам при вас телефонът е на Български език а гривната на английски ?

Да така беше докато я притежавах.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • sasho_hristov
Цитирай
#8

Здравейте! Ползвам горе споменатата гривна huawei band 3 pro вече половин година. Нямам никакви проблеми, но вече втори ден не ми засчписва съня. Пуснал съм huawei trusleep но втора нощ няма нищо записано в съня. Някакви идеи?

HTC Sensation Android 4.0.3 Sense 3.6   Stock Lock
Samsung A5 2015 ?
Iphone SE 16GB?
Huawei Mate 20 Lite☝️
Huawei P30 Black 128GB ??
Цитирай
#9

Това е проблем от няколко дни при всички huawei аз съм с GT2 чакаме ъпдейт. Днес здравето се ъпдеитна дано се е оправил проблема.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Така ли. Аз си помислих че нищо гривната ми се е прецакала. Дадох и ресет днес. Ще видим утре.

HTC Sensation Android 4.0.3 Sense 3.6   Stock Lock
Samsung A5 2015 ?
Iphone SE 16GB?
Huawei Mate 20 Lite☝️
Huawei P30 Black 128GB ??
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)