Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нова батерия.
#1

Здравейте, след като не получих отговор на моят коментар реших да пробвам с тема. Взимал съм си 2 батерии. Едната от Ситител (единствената с която мога да ползвам телефона в момента, 40 минути екран) се изду и се изключва на 40 процента, а оригиналната може да се ползва от онзи ден само на зарядно. За това силно се надявам на бърз отговор, защото не искам пак да дам 30 лв за абсолютен боклук и да се наложи да изхвърля иначе работещият нелошо телефон. Кажете от алиекспрес ли https://www.aliexpress.com/item/2019-NEW...2f88305be4 или от някакъв дилър на lg, или откъдето и да е само да си заслужава. Благодаря предварително.

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай
Аксесоари
#2

@r3d_drag0n1, имаш право на замяна с друга такава. Оригинални батерии имат 6 месеца гаранция - рекламация пред Citytel.bg.

 
Цитирай
#3

Благодаря. Точно това и ще направя. За съжаление обаче оригинална батерия и Ситител май не трябва да са в едно изречение..

Samsung Galaxy Ace S5830 The Ultimatium v4.0 [Final]
Цитирай
#4

Попитай в Мост Компютърс. Моята я взех от там за 40 лв. с гаранция 6 мес. Те са и официален сервиз на " LG". Използвал съм ги и съм много доволен!

Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)