Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно бутоните за увеличаване и намаляване на звука
#1

Здравейте,
Някой има ли представа как мога да си наглася бутоните за намаляване и увеличаване на звука да ми намаляват/увеличават силата на звъненето (защото сега, за да го променя трябва да влезна в настройки и т.н.), а не да увеличават/намаляват силата на звука от приложенията, както е в момента?
P.S. Става въпрос за Mi A2 Lite.
Цитирай
Аксесоари
#2

не ти ли дава някаква опция по време на увеличаването да коригираш и другите две възможности.
Било с 3 точки или друг индикатор под/до плъзгача..?
Цитирай
#3

Не. До сега 2-3 пъти ми е показвало двата плъзгача (и за звъненето и за приложенията), но не мога да хвана в какъв момент ми ги е показвало... Иначе показва само за приложенията и не ми показва изброените неща...може би има някаква настройка, но ако има такава не я откривам...
Цитирай
#4

а скрийншот може ли?
и с кой андроид си
Цитирай
#5

Ето скрийншот. С андроид 9 съм.

Опа, ето го и скрийншот а Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

И бутонът за настройки отдолу не ти разширява панела, а те вкарва в настройките на звука. Така ли?
Цитирай
#7

Точно
Цитирай
#8

Снимай след него ,какво ти дава ?
Цитирай
#9

Аз мисля, че е бъг и трябва да се чака ъпдейт

[Изображение: eBigFPq.jpg]
Цитирай
#10

А това бялото как да го скрия или поне да е черно, че много дразни при гледане на филм..

Buне успявам да го оправя , да си е цял екран..


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Ето какво ми дава. И аз се надявам да е бъг и със следващия ъпдейт да се оправи. Явно няма някаква настройка за това какво да се показва и какво не...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Не е бъг,така е в Android 9.0 чистия вариант. Мен лично така ме радва защото се избягва случайно намаляване на звука в джоба.
Иначе се говори за някакви промени скоро

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Цитирай
#13

(2019-02-05, 19:34:51)chitalov написа:  Не е бъг,така е в Android 9.0 чистия вариант. Мен лично така ме радва защото се избягва случайно намаляване на звука в джоба.
Иначе се говори за някакви промени скоро

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Случи се на няколко пъти да излиза и това за звука и това за приложенията, но примерно се е случило до сега 2-3 пъти и то случайно според мен. Може би това вече е някакъв бъг Smile Идеята ми беше, ако има настройка някаква, която да не съм видял, но явно няма такава и ще чакам следващ ъпдейт, ако се оправи-оправи... Smile
Цитирай
#14

Няма настройка, при андроид 9 е така, както казва колегата. При мен на oneplus е по същия начин.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • metallus
Цитирай
#15

И двете се показват, когато набираш.
Цитирай
#16

Аз си реших проблема с button mapper, както ме посъветваха в другата тема по въпроса Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)