Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безплатна 3 мес. застраховка от Huawei?
#1

Здравейте колеги, преди седмица си закупих от А1 Mate 20 и там ми обясниха, че имам безплатна застраховка от 3 месеца, ако си регистрирам серийния номер на телефона. Да ама не, излиза че в България няма покритие...


Прикачени файлове Миниатюри
   

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами явно А1 за внесли телефони предназначени за друг регион...
Цитирай
#3

Аз на твое място, щях да питам в оператора, защото аз съм с про пак от А1 и на мен нищо не са ми и споменавали за това.
Цитирай
#4

Звъннах един телефон и се указва, че застраховката била само за p20 и p20 pro. Тия в магазина си мислят явно, че е за всичките huawei телефони...

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай
#5

Типично, в тия оператори явно с конкурс ги избират, колкото по-малко разбират, толкова по-добреSmile
Цитирай
#6

(2019-02-05, 10:58:17)eksoldier написа:  Ами явно А1 за внесли телефони предназначени за друг регион...

Моят е закупен от Виваком и е същата работа като на колегата.
Доколкото разбрах от една група на Хубавей фенове, услугата не се предлага изобщо за България.

EDIT:

Току-що звъннах на Хуауей Център за Обслужване на Клиенти - Mate 20 Pro не бил сред апаратите, които поддържат тази услуга/гаранция. Важала само тази от врата до врата. За всеки случай ми казаха да звънна на колл центъра на 080018818, но май и там ще ми кажат същото. Ако някой иска да звъни и да пита и тях.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#7

То си пише че е за п20 само! Smile

Huawei Mate 20 Pro TWILIGHT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)