Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Относно отвратителни звук на mate p20 pro
#51

Отворих менюто, като го свържа с блутут се отварят и настройките за кодеци, обаче всичко е по подразбиране и не ми запаметява това което аз искам, за секунда ги променя, припуква набързо по дразнещия начин и пак си връща всичко обратно     

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#52

Е то трябва и устройството от другата страна да поддържа съответният кодек и честота на дискретизация - ако ги поддържа поне Mate 10 Pro/P20 Pro позволяват ръчна смяна. Ако сте слушали досега на SBC е нормално да не ви харесва звука. Няма смисъл да форсвате нищо - ако слушалки/колонки поддържат AptX/AptX HD/HWA - телефоните ще се вържат на най-доброто възможно.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#53

Аз доколкото разбирам звука през BT е лош само на хуавей. Тоест търси се начин да се подобри.

За даковете ясно че не стават, ама това за BT не ми е ясно как така се получава.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#54

(2019-05-08, 08:58:01)stenlius написа:  Е то трябва и устройството от другата страна да поддържа съответният кодек и честота на дискретизация - ако ги поддържа поне Mate 10 Pro/P20 Pro позволяват ръчна смяна. Ако сте слушали досега на SBC е нормално да не ви харесва звука. Няма смисъл да форсвате нищо - ако слушалки/колонки поддържат AptX/AptX HD/HWA - телефоните ще се вържат на най-доброто възможно.

На sbc е автоматично, сега го пускам през оригинална медия във волво 2016г от п30 про, но пак е зле

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#55

Проблема е от Android Pie, на един приятел на P10 с Oreo опциите работят но няма голяма разлика в звученето.
Сетих се, че преди година изчезна еквалайзера като минавах от Андроид 7 на 8, тогава звънях и писах на съпорта в БГ и пратих мейл даже на китайците, но нищо не се промени. Явно трябва Root или Custom Rom.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#56

Като цяло забелязвам, че има много кусури на PIE. И явно и затова ще има и забавяния към ъпдейта 9.1.
Аз съм с P10+ нотификациите не работят както трябва, но това го забелязвам и при други устройства, четейки тук в форума.
Теми същото имат проблеми, при мен някой не работят а на други устройства няма проблеми със същата тема.
Някой приложение като YouTube Vanced(не стоково), Оптимизатора на батерията ги спира.
Никакви специални достъпи и т.н не помагам.

За мен решение ще е като всички почнем да пишем на поддръжката в БГ с тези проблеми за да могат те да видят, че не е шега работа и да се обърнат към КИТАЙ направо.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Al за това мнение:
  • androns
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)