Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Note 8 или Xiaomi Pocofone F1
#1

Имам Samsung Note 8, но го изтървах и му се счупи дисплея и смяната струваше 507 лв.- той протектора уж беше оригинален, а при падането се отдели и падна директно на екрана. Сега се чудя дали да го продам, от Смартфонбг ми предлагат 725 лв. и да си взема с парите Xiaomi Pocofone F1, и ще останат около 155-160 лв., но ми се струва, че екрана му ще ми е малко малък 6.18" срещу 6.3" на Samsung Note 8, като бях пробвал 6.2" на Samsung S8+ ми беше малък. Някои казват, че софтуера на Шаоми е отвратителен, кое му е точно отвратителното? Аз съм свикнал с софтуера на Samsung i LG. Ако си остана на Ноте 8, мога да си водя и бележки, които досега си водех за традинга на борсата.
Какво мислиte да го сменям ли Samsung Note 8 за Xiaomi Pocofone F1 или да си остана с него?
Цитирай
Аксесоари
#2

Мислиш да смениш бизнес телефон с евтина кокошка?Кажи ми само предимствата на Поко пред Ноут 8?
ПС-Сетих се за едно предимство..батерията и до там.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

90% от форума са с Xiaomi устройства. Може би не е чак толкова калпав. Нека някой да каже... Иначе останалото не мога да го коментирам.. От Ноут на поко, аз не бих а и не си го представям Smile
Цитирай
#4

Ако нямаш или не ти се дават, не не само АКО НЯМАШ парите, си вземи покото, иначе си остани с самсунга.

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

Ми 8 или Микс 3 взимай. Ноте 8 е претоплена манджа.
Цитирай
#6

Сменяш ноута единствено и само с ноут, не се занимавай с глупости.
Или сменяй с 9-ка или чакай 10-ката. Ако нямаш пари, стой с този.

Choosing...
Цитирай
#7

Дай някакви аргументи,кое му е претопленото? Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Ако наистина ти дават 720лв за ноут 8 със счупен екран аз бих ги взел веднага. После дали ще си купиш поко или ще доплатиш за друг сам можеш да прецениш. Поко го има в техноверигите и можеш да го пробваш.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#9

(2019-02-07, 12:09:13)Friz написа:  Ако наистина ти дават 720лв за ноут 8 със счупен екран аз бих ги взел веднага. После дали ще си купиш поко или ще доплатиш за друг сам можеш да прецениш. Поко го има в техноверигите и можеш да го пробваш.
Не екрана го смених с нов оригинален за 507 лв., кой ще даде за счупен екран 725 лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Evgenis за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#10

(2019-02-07, 10:47:59)Evgenis написа:  Имам Samsung Note 8, но го изтървах и му се счупи дисплея и смяната струваше 507 лв

Щом си сменил дисплея си стой с него.
Ако ти даваха парите преди смяната на дисплея, щеше да е оферта Lol

Тези съм ги признал, смяна на дисплей - колкото 1/2 от цената на телефона... Bu
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • Dowper, milenvn
Цитирай
#11

(2019-02-07, 12:22:36)solo5 написа:  Щом си сменил дисплея си стой с него.
Ако ти даваха парите преди смяната на дисплея, щеше да е оферта Lol

Тези съм ги признал, смяна на дисплей - колкото 1/2 от цената на телефона... Bu


Съгласен... Сега като се замисля явно не съм разбрал идеята на първия пост.  Каква всъщност е идеята и къде е логиката, че не схващам ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#12

(2019-02-07, 12:17:19)Evgenis написа:  Не екрана го смених с нов оригинален за 507 лв., кой ще даде за счупен екран 725 лв.
Мое недоглеждане извинявай. Щом си инвестирал толкова пари в стар телефон значи ти харесва. Моя съвет е да си го ползваш с здраве.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#13

Ако  наистина си сменил екрана си стой с Samsung Galaxy Note 8. А това да го сменяш с Pocophone няма смисъл, от бизнес телефон на пластмасов. Единствено бих сменил Samsung Galaxy Note 9 с iPhone, Note, или S. То твойто не е и от трън та на глог.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

(2019-02-07, 20:18:14)hazART написа:  А това да го сменяш с Pocophone няма смисъл, от бизнес телефон на пластмасов.

Note от 1 до 4 не бяха бизнес телефони ли?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 2 потребители изказват благодарност на vargala81 за това мнение:
  • cinizam, milenvn
Цитирай
#15

(2019-02-07, 11:48:27)Sloona написа:  Сменяш ноута единствено и само с ноут, не се занимавай с глупости.
Или сменяй с 9-ка или чакай 10-ката. Ако нямаш пари, стой с този.

Да чакай 10-ката. И гледай да струва поне 2500 лева. Нищо ,че хардуера на покото е същия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#16

То ако всичко беше просто един изсипан хардуер,както е в Поко..нямаше да е интересно.Ползвайте си Покемоните,но не ги бутайте в А група,далеч са от истината.Знам,че ви е трудно да го приемете.Тук не оправдавам високата цена за смяна на дисплей при Самсунг телефоните.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#17

При всички случаи останеш ли с Нота олекваш 500лв, и щом поставяш така въпроса предполагам ги имаш и ще ги дадеш, аз бих взел 720лв които ти предлагат, към тях ще прибавя и 500 които пак казвам предполагам си приготвил, и се получава една доста добра сума с която имаш по-голям избор, мое мнение и успех.
Цитирай
#18

Колегата е направил грешка при писинато явно, защото вече е сменил дисплея, а не му предлагат толкова пари за счупен телефон

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#19

(2019-02-07, 23:46:43)anatol06 написа:  Да чакай 10-ката. И гледай да струва поне 2500 лева. Нищо ,че хардуера на покото е същия.

Да да, то едно и също и хадуера същия ама накрая се оказва, че не е баш същото  Tooth Той и автора така се е изразил де ама... 10 още не е излязал, няма как да му сложат стар процесор  Visslar  ... Говори се даже, че в ноут 10 процесора ще е още по-бърз.
Да си стои с ноут 8, телефона  е супер и може да изкара и повече време с него. Естестевно всеки както си е свикнал. Аз ако трябва да сменя сегашния си телефон с поко или нещо от сорта... По добре да си карам без телефон.
Цитирай
#20

Откъм цената вместо Poko за тези пари Google Pixel XL по-добре.

 
Цитирай
#21

без камерите, Покото е във всичко по-добър от Google Pixel XL
но за сметка на това, камерите му са ужасни
Цитирай
#22

С кое? Един телефон представлява главно :
Дизайн
Екран 
Хардуер 
Камера 
Батерия 
С изключение на последното, по какъв друг показател сложи Покемона до Ноута?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#23

сравнението беше между Поко и Google Pixel XL
Цитирай
#24

Ааа, извинявам се, не съм видял хубаво  Smile
Тук и аз съм за Покемона, въпреки че хич не харесвам китайци, сравнен с Pixel, е красавец от всякъде.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#25

Коментирам само цената, другите нюанси - не.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)