Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Note 8 или Xiaomi Pocofone F1
#51

Аз съм казъл, че е добре и то си личи спрямо продажбите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз имах Поко и го изтраях точно 2 седмици, ами пръчка си е. Някой горе се смееше, че е е едва ли не батерия с микрофон, но си е точно това. Wink

Но за парите си бива. Smile
Цитирай
#53

Вече имам нов фаворит на мястото на Note 8 - Honor View 20. Аз не го бях видял до сега, едва вчера го видях, че са го пуснали в Telenor за 810 лв. и 890 лв. с различните планове.
Цитирай
#54

Екрана ще ти липсва най много от note-a, има доста плюсове poco-то, ако не ти пука за материалите и го ползваш с case както 99% от хората ползващи смартфони, няма и да разбереш, че е пластмаса.

Иначе те разбирам безумно е екрана да струва колкото половината телефон, просто марката е такава, софтуера също е писан от маймуни и за това батерията не може да изкара и деня, и екрана малко помага, но главния проблем не е в него. Които защитава тая марка просто не е ползвал някоя друга само е чувал за тях. Не случайно лошото име на Android идва само от големите марки като Samsung, Sony, LG.

Ако един път се откъснеш от SAMSUNG с правилната марка, никога повече няма да искаш да се върнеш там, главно заради софтуера и безумно скъпия дисплей.

Аз лично бих сменил Note-a, на твое място, но не с Poco, и причината е единствено AMOLED екрана. Все пак основното в един телефон е екрана, LCD не е лоша технология, но за мен OLED-а е по добър.

И все пак ако не ти пука и за OLED технологията вземи Poco.


_______________

С Honor-a ще се родиш от към батерия, това е най енергоефективния чип to date., И пак разликата между note8 и honor-a, е технологията на дисплея LCD vs Amoled, мен съвета ми е отиди в магазина извади honora и тествай телефоните един до друг, виж разликите в дисплеите пусни няколко снимки и клипчета и виж как е на Honor-a, ако можеш да го прежалиш и те удовлетворява LCD-то вземи Honor-a

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • gazara74
Цитирай
#55

Samsung Galaxy Note 9 няма проблем с батерията, но  миналият модел има, и повечето им.
Иначе си прав за  Android. Главно заради такива марки е лошото име, но пък почват да се поправят, особено Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

Благодаря ви, засега реших да си остана с Note 8.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Evgenis за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)