Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Edge Lighting за FB Messenger App
#1

Колеги, здравейте. Четох в нета, но не успях да намеря решение на казуса. Как мога да пусна Edge Lighting-a за FB Messenger? От приложенията не ми излиза като опция, а дори и с Viber да пробвам, въобще не мога да го накарам да работи. Някой може ли да даде съвет как да стане? Dance Storstark

LG Optimus L5 E610 (black)
LG G2 (black)
Samsung Galaxy Note 9 (black)
Christmas
Цитирай
Аксесоари
#2

Използвай Glimpse Notifications. С него whitelist-ваш само fb messenger (app selection - > app selection -> messenger ). И от едж лайтнинг си нагласяш някакъв цвят за Glimpse Notifications. И готово. Всички други приложения си работят с едж.

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 2 потребители изказват благодарност на kiriku за това мнение:
  • MadnessBG, TNTKZ
Цитирай
#3

Благодаря ти колега, това стана! А има ли начин да се удължи самата анимация на Edge Lightning-a, защото при ново съобщение свети за около 3 до 4 сек макс и спира. Идеята ми е да ползвам тази екстра вместо LED-a отгоре, тъй като на Note-a е прекалено "мижав" и хич не го виждам. Big Grin

LG Optimus L5 E610 (black)
LG G2 (black)
Samsung Galaxy Note 9 (black)
Christmas
Цитирай
#4

Settings - Display - Edge screen - Edge lighting - Edge lighting style - Duration - плъзгаш до края (Long)

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#5

Здравейте,бихте ли ми казали защо не се вижда в списъка за избор на приложения-телефон (за известяване пропуснати повиквания) и как мога да го направя видимо в списъка за избор на приложенията.Благодаря!

Samsung  Note 9
Цитирай
#6

Защото го няма като опция. Не може да се добави. Единствено докато звъни може да се вклюва edge lighting-a.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)