Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi redmi 4x странен проблем.
#1

Здравейте,  използвам xiaomi redmi 4x от година и половина може би и всияко по него си беше наред до преди няколко месеца. Проблема е следния както си работи телефона и си ровя из него дисплея угасва , но под определен ъгъл се вижда че всъщност има някаква светлина но не се вижда нищо. Помислих че е проблем със сензора за приближеност. Дадох го в 1 сервиз стоя близо 2 месеца и накрая ми казаха , че немогат да го поправят. Аз си го взех и си казах че ще го оправя сам. Отворих разглобих махнах батерия огледах какво що нещо нередно да има и установих че проблема не е от сензор , а нещо по батерията и дисплея но немога да разбера какво. Сега когато не светне дисплея го притискам с пръсти малко по силно в долния десен ъгъл и светва(но понякога не става от 1 път , а си играя 5-10 мин да го натискам че да светне). Та като беше разглобен надигнах батерията от мястото и и пробвах да светна дисплея пак с натискане с пръсти по него , но не ставаше. А когато батерията е пусната и опряна в дисплея и натисна с пръсти отпред дисплея и батерията и си светва. Някакви идеи как да оправя този проблем. Според мен има някоя слаба връзка и прекъсва светлината незнам друго какво може да е.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-02-07, 15:02:07)choebg написа:  Здравейте,  използвам xiaomi redmi 4x от година и половина може би и всияко по него си беше наред до преди няколко месеца. Проблема е следния както си работи телефона и си ровя из него дисплея угасва , но под определен ъгъл се вижда че всъщност има някаква светлина но не се вижда нищо. Помислих че е проблем със сензора за приближеност. Дадох го в 1 сервиз стоя близо 2 месеца и накрая ми казаха , че немогат да го поправят. Аз си го взех и си казах че ще го оправя сам. Отворих разглобих махнах батерия огледах какво що нещо нередно да има и установих че проблема не е от сензор , а нещо по батерията и дисплея но немога да разбера какво. Сега когато не светне дисплея го притискам с пръсти малко по силно в долния десен ъгъл и светва(но понякога не става от 1 път , а си играя 5-10 мин да го натискам че да светне). Та като беше разглобен надигнах батерията от мястото и и пробвах да светна дисплея пак с натискане с пръсти по него , но не ставаше. А когато батерията е пусната и опряна в дисплея и натисна с пръсти отпред дисплея и батерията и си светва. Някакви идеи как да оправя този проблем. Според мен има някоя слаба връзка и прекъсва светлината незнам друго какво може да е.
Здравейте, решихте ли си поблама.Аз имам подобен проблем. както си работи телефонъ се изключва без да е паднала батерията. Не отчита проблем с батерията. После като го заредя за малко се включва. Моля някой ако има подобен проблем с редми 4х да сподели.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)