Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odin mode -downlload mode
#1

Появи се КГ стейт - чекинг ако направя фактори ресет Пренормал ? 
Има ли някой който има това и какво трябва да значи ,звъннах даже на САМСУНГ и те ме питат дали е РУУТнат тела ,не не е руутван модифициран и т.н.

Factory Binary : Samsung Official
System Status : Official - KG STATE : Checking.. ??? RMM STATE : prenormal
Knox 0x0  Rolleyes Rolleyes Rolleyes
Четох в xda forum  При ъпдейта от ОРЕО към ПАЯ имало период 7 дена и в Девелопера няма ОЕМ ънлок при мен го има и никога не е пускано. Обясних им на тия от самсунг и недомлъвки ,какво става и какво е това от ПАЯ ли се е получило ?
Мерси и поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз се разрових, но не открих нищо....За първи път виждам нешо подобно. Имаше някакъв случай за трипнат кнокс след ползване на Один. От Samsung не мисля, че ще са наясно. Ако тук никой нищо не знае може да пишеш в Reddit. Иначе предполага си свалил и флашнал правилния фирм?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-02-08, 00:11:32)mefistoreyon написа:  Аз се разрових, но не открих нищо....За първи път виждам нешо подобно. Имаше някакъв случай за трипнат кнокс след ползване на Один. От Samsung не мисля, че ще са наясно. Ако тук никой нищо не знае може да пишеш в Reddit. Иначе предполага си свалил и флашнал правилния фирм?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Мисля че се оправих с проблема, както го имаше и след един рестарт и изчезна KG STATE : CHECKING ,което има нещо общо с KNOX.. Не ми е трипнат, инталирах ето това., samsung package disable PRO+ ,стартирах го и поиска Админ права после хоп ,изкочи самсунг кнокс ,и айдее всичко стана прекрасно, сега няма този ред в Один мода.
Това е от самсунг ако флашваш не правиш ФР, ами когато мина на 9 след ОТА, се появи KG STATE TongueRENORMAL -което скрива оем ънлок в девелопер меню. Ето и решението, оставяш телефона след 24часа през тела му даваш заводски (фактори ресет) Не от рекавърито... и когато стартира ,вече след 2-3 рестарта Бум самолет Big Grin тея инициали в Один Моде са ако се опиташ да качиш twrp и край тъй като Оем ънлок го няма в девелопер, някаква ремут мобайл мениджът.. с което руута е блокиран и оставаш 7дена без тел...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)