Анкета: Притежавате ли този Xiaomi продукт? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да. Страхотен е
44.83%
13
44.83%
Да. Но не съм доволен
0%
0
0%
Не. Обмислям покупката му
20.69%
6
20.69%
Не. И не смятам да го взимам
10.34%
3
10.34%
Искам само да видя резултатите
24.14%
7
24.14%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Smart Scale
#51

На мен ми се обадиха да ми кажат, че очакват наличности след ден-два и ще ми се обадят пак за потвърждение. Така или иначе не ми е спешно, ще почакам Smile

Вечния бетатестер!
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-03-06, 10:01:45)speedemon написа:  При мен дойде от същата фирма (с най-евтинaте цена) - да не правя реклама. Много бързи и коректни, добре опаковани продуктите и директно с гаранция към солитрон. Сега остава да го разуча и пробвам !
[Изображение: 0fd9afdaeeb6af9ce9d67623b408e1bc.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Очилата подарък ли са или отделно.
Цитирай
#53

отделно трябва да са. Само те са минимум 20$
Цитирай
#54

Отделно са, 36лв от същия магазин в БГ. Като цяло за тези пари съм много доволен, на ниво са според мен. Мислех да вземам сините от Али, но излизат бая по скъпо и ще се задоволя с класическото черно! Big Grin

[Изображение: dsf.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на speedemon за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#55

Някой проучвал ли в нета доколко са коректни и точни показанията на кантара?
Мен ме изкарва, че съм с наднормено тегло, което е честно казано смехотворно

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#56

(2019-03-07, 09:49:25)slavkov написа:  Някой проучвал ли в нета доколко са коректни и точни показанията на кантара?
Мен ме изкарва, че съм с наднормено тегло, което е честно казано смехотворно

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

А какъв ръст си задал и какви килограми те изкарва?  На мен се опита да ми каже същото един кантар и бая бой изяде докато разбере, че не съм с наднормено тегло а съм нисък за килограмите си ...
Цитирай
#57

(2019-03-07, 09:52:04)bodonance написа:  А какъв ръст си задал и какви килограми те изкарва?  На мен се опита да ми каже същото един кантар и бая бой изяде докато разбере, че не съм с наднормено тегло а съм нисък за килограмите си ...
Ми 1.77 и 74 кг Smile
Че си нося няколко бири вповече не споря, но чак пък с наднормено тегло...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#58

Явно по-малко ориз трябва да ядеш според китайските норми Smile
Цитирай
#59

(2019-03-07, 09:33:46)speedemon написа:  Отделно са, 36лв от същия магазин в БГ. Като цяло за тези пари съм много доволен, на ниво са според мен. Мислех да вземам сините от Али, но излизат бая по скъпо и ще се задоволя с класическото черно! Big Grin

Малко off, но ми стана интересно за очилата. Казваш доволен си, а имат ли поляризация?


Цитирай
#60

(2019-03-07, 10:04:34)slavkov написа:  Ми 1.77 и 74 кг Smile
Че си нося няколко бири вповече не споря, но чак пък с наднормено тегло...

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Нормата я дават ръста в сантиметри ...при теб 177 -110 ако си под 40години ..т.е. идеалното ти тегло е 67 кила... Над 40 го дават -100 т.е.77кг... 7 кила си отгоре и се шашка кантара. Може да се тълкува и че си със 7см по нисък за килограмите си обаче... Там трябва да се разберете с кантара ....
Мено питаш обаче 85кг мускули за твоя ръст са още по ок...
Радвай се на живота и да не ти пука какво ти казва кантара.
Цитирай
#61

(2019-03-08, 08:10:54)bodonance написа:  Нормата я дават ръста в сантиметри ...при теб 177 -110 ако си под 40години ..т.е. идеалното ти тегло е 67 кила... Над 40 го дават -100 т.е.77кг... 7 кила си отгоре и се шашка кантара. Може да се тълкува и че си със 7см по нисък за килограмите си обаче... Там трябва да се разберете с кантара ....
Мено питаш обаче 85кг мускули за твоя ръст са още по ок...
Радвай се на живота и да не ти пука какво ти казва кантара.
Хич даже не се шашкам аз. Ще видим жената как ще си реагира на показанията Smile

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#62

Знам, че не е правилният раздел, но тук някой може да има интерес. По назад в темата (около 8 март) бях писал, че се сдобих с Mi Body Composition Scale с 2г. гаранция от БГ фирма. Намирам, че не ми е нужен понеже нямам време за спорт и няма смисъл, нито желание да си следя показателите от машинката, а да стои като обикновен кантар е безмислено. Отворен е веднъж за проба, че всичко работи и да видя за какво иде реч, от тогава стои в кутията, практически е нов и с 2г. гаранция от началото на март. Давам го за 60 лв, с 3 батерии. Ако някой му е нужен и си търси такъв нека се свърже с мен на ЛС.

[Изображение: dsf.jpg]
Цитирай
#63

(2019-02-10, 14:05:03)zviara написа:  Този или хуявейския мери ли % мазнина чрез проводимост, или просто с тъпата BMI формула?
Ми да, чрез проводимост е Нали затова са тези кръгли пластини.

Касае Умен кантар Xiaomi Mi Body Composition Scale, който имам от година и се теглим аз и щерката.. (жената го гледа като зъл демон)

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#64

(2019-02-23, 12:00:09)tonus написа:  Ето ги и резултатите от сравнителното измерване:
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1543386
То и измерванията с калипер не са много точни, има доста статии по темата. Правят се по доста измервания и се взима среден резултат и то ако го прави човек който  е много на ти с тези неща, иначе .... В ситуация, че нямаш някой професионалист да те мери с калипер и не само с него, кантара е по точен. Хора които следят свойте спортисти никога не залагат само на калипер или др. Но съветват ако се следиш сам да се мериш мазни с подробен кантар, от колкото калипер. Като е хубаво при този тип измерване да си се изпикал преди това и да не си пил вода.
Цитирай
#65

Днес до края на деня има 15% отстъпка на кантарчето в е**г.
Кодът е care15
https://www.emag.bg/kantar-inteligenten-...ction=view

Може все пак да сравните цените на pazaruvaj.com да не се окаже, че има и по-добра оферта.
Аз влезнах заради една четка за зъби и по случайност видях, че и кантарът попада в промоцията
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#66

2 бързи въпроса
1. ползвам amazfit gtr с amazfit приложението, там няма кантари. Като инсталирам мифит няма ли да стане мазало ?
2. Измерванията синхронизират ли се в xiomi облака ? СЛед преинсталация/смяна на телефона ....
Цитирай
#67

Кантарът може да бъде добавен в Amazfit watch.


Мисля, че се синхронизират измерванията. Да


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#68

Странно, при мен не излиза:
   

Ама ще го оправим това Smile
Мерси, поръчвам си, ще го сравня с Хуавейския тъкмо.
Без това съм решил да подарявам един такъв, може да си оставя шаомския Smile
Цитирай
#69

Според мен ако не излиза може да се закачи през ми фит и ше излезе в amazfit, защото ще е закачена в акаунта.
И при мен не се вижда в списъка за добавяне
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#70

Дойде кантарчето, довечера ще взема батерии и ще го пробвам.
На мен ми е все тая дали мери точно или грешно, така или иначе се тегля само на един кантар, за да си следя прогреса.
Но хуавейския с оригиналното си приложение не синхронизира данните в техния облак и след преинсталация на телефона ....
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#71

Този на хуауей беше по-скъп нали?
Цитирай
#72

Да, 15лв+-
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#73

[Изображение: IMG-20200212-081346.jpg]

След добавяне в ми фит се появи и в амазфит.
   

Трябва ли да пускам всеки път приложението като се тегля ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#74

Само ако искаш да се запише текущия резултат веднага.
Иначе като са в близост и си синхронизираш часовника си взима данни и от кантара. Това съм забелязал.
Не знам дали при теглене отиват автоматично в приложението, ако това питаш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#75

Eмаг са писали един кантар в описанието, а ми пратиха най-простия модел, който само тегло мери и никакви други показатели.
Върнах им го.

п.с. в заглавието даже беше продуктов код на четка за зъби, но това са емаг все пак Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)