Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi с патент за екран с 4 заоблени краища
#1

На Xiaomi е издадено ново одобрение за патент от страна на WIPO (Световна Международна служба за собственост). Патентът от Xiaomi се отнася до иновативен смартфон с четиристранно извит екран. В патентната заявка е добавена и компютърно генерирана визуализация на устройството, която изглежда доста добре. В материалите не се вижда наличието на предна камера, което не означава непременно липсата на такава. Дизайнът на устройството предлага двойна основна камера със светкавица на гърба и USB конектор в основата си. Дали и кога Xiaomi ще въведе този футуристичен смартфон все още е неизвестно. Въпреки това, като се има предвид бързото развитие на бранда, това може да бъде по-бързо, отколкото мнозина мислят.

[Изображение: e040aae1f1163c3c4e2f4ab1a264f0af-full.jpg]
 
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4, kayovas
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: smartphone.jpg]

С тази снимка на рендирания патент, леко ми докараха еякулация! 
Само да не го дупнат дисплея отпред... Бяха едни от първите с почти full front display (Mi MIX), би било чудесно да изкарат такова устройство. Време му е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • kayovas
Цитирай
#3

Хмм... Тези икони нещо са ми познати Big Grin
Цитирай
#4

Не виждам да има и традиционни бутони за силата на звука или някакви други, явно ще бъдат сензорни.

 
Цитирай
#5

Huawei пуснаха 4-sided edge телефон още 2016 година. Явно е бил ahead of its time.

Аз в тоя дизайн виждам само много мат'рял за чупене..

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на johny за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)