Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Откъде пазарувате спортни стоки?
#26

Аз съм фен на суитчърите и искам да се похваля, че си купих няколко много яки от https://chitatel.shop/hoodie
Като цяло суитчъра е доста удобна дреха, която освен за зимата си я нося и лятото. Виждам, че все повече не спортни магазини предлагат суитчъри и очевидно има някаква тенденция все повече хора да започват да носят суитчъри.
Вие колко суитчъра имате в своя гардероб?
Цитирай
Аксесоари
#27

13 в гардероба +2 за пране Big Grin Stolt Big Grin 

На мен лятото ми е доста горещо дори и на +18° пак не става ,а да не говорим 25+ Angel
А ,на тия суитчъри само емблемата и цвета им са по различно.
Се радвам ако имаш и сайт с някой по различен квалитет!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#28

Суитчерите не са в растяща тенденция ,а в умираща такава.Имам няколко и за по-хладното стават

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#29

(2024-01-15, 22:29:30)bitaka написа:  Аз съм фен на суитчърите и искам да се похваля, че си купих няколко много яки от https://chitatel.shop/hoodie
Като цяло суитчъра е доста удобна дреха, която освен за зимата си я нося и лятото. Виждам, че все повече не спортни магазини предлагат суитчъри и очевидно има някаква тенденция все повече хора да започват да носят суитчъри.
Вие колко суитчъра имате в своя гардероб?
Това не са ли hoody-та, демек без цип, а със цял цип са суйчери

Изпратено от моят SM-S916B с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#30

(2024-01-16, 08:35:43)nanobanano написа:  Суитчерите не са в растяща тенденция ,а в умираща такава.Имам няколко и за по-хладното стават

По скоро намалиха квалитета на дрехите като цяло ,изработка, качество..,е поне на мен така ми се вижда.
Не съм си купувал свитчер от година две ,поради точно тоя проблем.
Може ли да се купи дреха и я и падне щемпела ,я избелее ,я някой дупка и излезе след първото пране ..!
Пиша за маркови дрехи !А еи го на ,на около 15г не е мръднал всеки месец се пере по няколко пъти а и не ми е и единствен, имам няколко който доживяха до тия години Blush


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#31

Аз си бях купил суичър (с цип) преди 6 години един изчистен тъмно лилав, а вътре на качулката е дървесно зелен, но вече целия избледня от слънцето, а подобен на него не мога да си намеря. Такива, които трябва да ги обличам/събличам като блуза са ми непрактични и неудобни, а новите предимно шарени с много надписи.
Нещо подобно на този:

[Изображение: bul_pl_%D0%9C%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D...4312_6.png]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#32

(2024-01-16, 21:44:41)centur написа:  Аз си бях купил суичър (с цип) преди 6 години един изчистен тъмно лилав, а вътре на качулката е дървесно зелен, но вече целия избледня от слънцето, а подобен на него не мога да си намеря. Такива, които трябва да ги обличам/събличам като блуза са ми непрактични и неудобни, а новите предимно шарени с много надписи.
Нещо подобно на този:

[Изображение: bul_pl_%D0%9C%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D...4312_6.png]

Не знам дали ще ти влезе в употреба Амазона
Ето линк със свитчери който може би по описанието биха ти допаднали,а и ми се виждат на доста добри и достъпни цени.
https://www.amazon.de/dp/B08DL951QM?smid...1881344655

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)