Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XZ3 или Huawei P20 Pro
#1

Здравейте!
От няколко дни съм в търсене на нова машинка и искам да избера най-функционалната за мен. Но имам затруднение в избора и ще се радвам ако ми дадете някой съвет.
Приоритети са ми: хубава камера, водоустоичивост и слот за micro sd карта..
Цена от 800лв. до 1200лв.

Или намирам модел с хубава камера, но не е водоустоичив или обратното и така. Общо взето се спрях на Huawei P20 Pro и Sony XZ2 и XZ3. 

До момента съм използвала:
Samsung Galaxy S3
Samsung Galaxy S5

В момента използвам:
Samsung Galaxy A5 /хубав е, но S-серията ми харесваше повече.. Но избързах с избора./
Sony Z3 Compact
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично бих избрал Sony XZ3. Всичко мy е на ниво.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#3

Huawei P20 Pro е с по-добра батерия, по-добра камера, няма толкова рамки, пръстовия отпечатък е на по-удобно място. SONY Xperia XZ3 е с по-нов Android, това му е по-доброто.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#4

Звукът на Сонито според мен е по-добър - и на слушалки, и от говорители. При слаба светлина Хуавея има предимство в камерата, иначе при добро осветление сонито прави перфектни снимки с по-добър контраст и по-реалистични цветове. Аз лично не харесвам emui и това би наклонило везните в полза на xz3. За мен са равностойни апарати, вече е въпрос на вкус и предпочитания.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

За тези пари не се ли намира вече и Mate 20 Pro?
Цитирай
#6

От къде ще се купува?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

Благодаря за отговорите, но все още съм пред дилема. Sony го възприемам като по утвърдена марка, Huawei пък много го хвалят... Не мога да реша все още. От Vivacom ще се купува. Smile
Цитирай
#8

Не съм против китайците, добри телефони са, но голяма част от хвалбите по магазини, блогове и ревюта са просто платени статии. Много е агресивна рекламната им политика

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Аз бих взещ Soby-то - там се знае, че всичко е изпипано.
Цитирай
#10

Според мен изчакай някакво време, защото след около седмица е мобилният конгрес и ще представят нови устройства от почти всички марки. Следователно цените на старите модели ще паднат.
Цитирай
#11

(2019-02-18, 02:26:44)the7one написа:  Според мен изчакай някакво време, защото след около седмица е мобилният конгрес и ще представят нови устройства от почти всички марки. Следователно цените на старите модели ще паднат.
Ако автора все още не си е купил устройство, ще се съглася с този коментар. Цените би трябвало да паднат след като излязат новите телефони.
Цитирай
#12

Благодаря Ви! Ще Ви послушам и ще изчакам Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)