Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi 8 или Oneplus 5
#1

Здравейте, колебая се между тези два телефона. One plus 5 ме печели с предния пръстов отпечатък, 3,5мм жак и 8гб рам. За всичко останало mi8 е по - напред на хартия. Не знам реалността за следните неща:
1. дисплей
2. задна камера (портрети, нощен режим и т.н.) - доста ми е важна защото снимането ми е хоби, видеото също
3. качество на материали
4. miui срещу системата на OP
Цитирай
Аксесоари
#2

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=htt...are_type=t

Xiaomi Mi8 или OnePlus 6t


П.П. ооо моя грешка с oneplus 5 искаш да госравниш. Лично аз между двата бих взеш ми8. Мисля, че е по-добър в желаните от теб неща.
Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

(2019-02-11, 14:32:32)boqnkov написа:  Здравейте, колебая се между тези два телефона. One plus 5 ме печели с предния пръстов отпечатък, 3,5мм жак и 8гб рам. За всичко останало mi8 е по - напред на хартия. Не знам реалността за следните неща:
1. дисплей
2. задна камера (портрети, нощен режим и т.н.) - доста ми е важна защото снимането ми е хоби, видеото също
3. качество на материали
4. miui срещу системата на OP

Ако снимането ти е хоби, може би 1+ отпада Dumbom
Цитирай
#4

Къде намери Oneplus 5 нов в продажба, дори да го има ще е някви безсмислени пари предполагам.

Вземи си Mi 8 по достъпен и по нов е.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#5

(2019-02-11, 14:32:32)boqnkov написа:  Здравейте, колебая се между тези два телефона. One plus 5 ме печели с предния пръстов отпечатък, 3,5мм жак и 8гб рам. За всичко останало mi8 е по - напред на хартия. Не знам реалността за следните неща:
1. дисплей
2. задна камера (портрети, нощен режим и т.н.) - доста ми е важна защото снимането ми е хоби, видеото също
3. качество на материали
4. miui срещу системата на OP
OnePlus 5 само след 4 месеца ще направи 2 год. от както е на пазара. Ако го намираш нов за 300, макс 400 лв. да се зачудиш. Но лично аз бих дал още 250 за Ми8, поне е на 8 месеца от излизането му и с по-голям дисплей в почти същото тяло.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

А какво ви е мнението за mi8 se 6gb/64?
Цитирай
#7

Имах One plus 5t около 10 месеца после го продадох,сега съм с mi8 около 3 месеца вече. Като бързодействие и двата са на едно ниво,единствено при 5т ме дразнеше липсата на български език и камерата,снимаше ужасно....иначе Oxygen-а по ми харесваше.Сега Ми8 снима доста по добре от 5т но и от него има какво да се иска от към камера(идвам от самсунг с7 и с8),такаче ми8 по добрия избор поред мен.

Xiaomi MI 8 + Xiaomi MI A1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)