Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вътрешната памет се пълни постоянно Samsung S7 Edge
#1

Здравейте,
Телефонът ми от няколко дни се бъгна много странно. Изписа ми, че нямам достатъчно вътрешна памет. Пуснах клийнър, изтрих няколко програми и ненужни файлове и освободих два гигабайта. Същият ден вечерта получавам същото съобщение и като погледна във файловия мениджър наистина 32 от 32 гигабайта са заети. Отново освободих около 2 гигабайта и след известно време пак същото. След като почистя телефона не се използва за нищо освен за разговори.Три пъти правих това и вече не остана нищо за чистене. Пусках антивирусната, но не засече нищо. Когато го включа към компютъра на кабел с десен бутон на вътрешната памет и "пропъртис" ми дава, че е пълна (32 гигабайта). Когато влезна вътре и маркирам всички файлове ми показва, че са 5 гигабайта. Гледах и скритите файлове, но няма нищо толкова обемисто.
Някой има ли идея от какво е това явление и как да го оправя?
Цитирай
Аксесоари
#2

https://play.google.com/store/apps/detai...sage&hl=bg

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#3

С тази програма видях, че photos беше близо 10 гигабайта. Въпроса е защо.
Цитирай
#4

Ако ползваш програма за записване на разговори,също може да е причина.Това от личен опит

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай
#5

Ако си пуснал синхронизация с някой облак , може да кешира от него.
Цитирай
#6

Може да е от много неща. Игри ако имаш заемат много и няма да се покажат с "пропъртис" защото влизат в специални папки....
Дай снимка на това какво имаш инсталирано.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#7

(2019-02-12, 18:07:53)Asparuh.Marinov написа:  С тази програма видях, че photos беше близо 10 гигабайта. Въпроса е защо.

Ако вземеш два пръста и направиш така все едно уголемяваш снимка, можеш да видиш какво съдържат папките, т.е. кои са големите файлове, които правят 10 ГБ.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)