Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добавяте ли си допълнителни доходи?
#26

@donscot не съм бягал от държавата си досега, но работя в глобална фирма с хора по целия свят и съм и попътувал доста. Не знам какви романтични представи имаш за "навънка" ама е много добре да поговориш доста с някой който е бил там и няма да те хвърля по върбите колко е хубаво за да не звучи че се е минал.
Знам доста хора които бяха "навън" и се върнаха защото качеството на живот в БГ е по-добро и защото пазара е по-неразвит и има повече възможности.
Зависи какво търсиш. Но проучи преди да скочиш !
Или направи това което в икономиката се нарича Хъдзън бей старт: вземи 200 лв в джоба и отиди в София. Не при роднини или приятели: сам. И се опитай да оцелееш. И имай предвид че така е в пъти по-лесно защото не си чужденец, знаеш езика и имаш призната диплома Wink

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

@donscot От твоите коментари,си мисля че си по скоро объркан.Правил си много неща,а не правиш просто едно.В такива ситуации човек прави най-много грешки. Трябва да осъзнаеш че това което си,което можеш,което имаш,което знаеш е резултат на твоите решения или действия,разбира се и бездействия.На никой друг!Никой не се ражда доктор,професор,учител,монтьор.Той е избрал да бъде такъв.Ако не друго в този живот поне имаме избор!Мисли бавно и действай бързо,направи някаква промяна.Като за начало те съветвам да си смениш начина на мислене,ако можеш.Това е в основата.Начина по-който мислиш ти определя реалността която виждаш.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)