Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Messenger notificatioins
#1

Има ли вариант при получаване на известие от ФБ месинджър да светва екрана, защото често пъти не виждам ЛЕД точката?
Цитирай
Аксесоари
#2

Настроики/търсене/напиши ,,,известията включват екрана.
[-] 1 потребител изказва благодарност на SOLO_7777777 за това мнение:
  • profile7
Цитирай
#3

Здравейте,

Ще използвам темата защото и моят проблем е свързан с notifications на messenger. Изразява се в това, че просто не получавам известия за всички съобщения. Например, в даден групов чат започва да се пише доста и аз получавам известие за първите 2-3 съобщения и нататък спират. Аз не отварям приложението защото съм зает, но след като го отворя забелязвам, че има още съобщения в чата, за които не съм получил известие.
Абсолютно всички варианти касаещи възможните опции съм ги пробвал и не се оправя. Тествах и с друг акаунт във фб и си спамих в чата и отново се получи същото - получавам първите известия за първите няколко съобщения. Мисля, че е от самия апп защото се принудих да сложа messenger lite и там всичко е наред, просто ми е интересно дали някой друг има подобен проблем и евентуално решение.
Цитирай
#4

(2019-03-11, 16:13:20)forevermore написа:  Здравейте,

Ще използвам темата защото и моят проблем е свързан с notifications на messenger. Изразява се в това, че просто не получавам известия за всички съобщения. Например, в даден групов чат започва да се пише доста и аз получавам известие за първите 2-3 съобщения и нататък спират. Аз не отварям приложението защото съм зает, но след като го отворя забелязвам, че има още съобщения в чата, за които не съм получил известие.
Абсолютно всички варианти касаещи възможните опции съм ги пробвал и не се оправя. Тествах и с друг акаунт във фб и си спамих в чата и отново се получи същото - получавам първите известия за първите няколко съобщения. Мисля, че е от самия апп защото се принудих да сложа messenger lite и там всичко е наред, просто ми е интересно дали някой друг има подобен проблем и евентуално решение.
Пробва ли да изтриеш кеша на приложението ила да изтриеш самото приложение и да го инсталираш наново?


Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Да, не се получава. Може би е някакъв кофти ъпдейт на месинджъра.
Цитирай
#6

И аз имам странни проблеми с месинджъра от 10-15 дена, известията за съобщение по някое време идват чрез фейса , и като пусна месинджъра разбирам че той е буквално затворен, защото го чакам да зареди...
Цитирай
#7

Аз също минах през това (известия през фб, а не през месинджър), но тогава промених battery > app start на manual и се оправи. Изключил съм също battery optimization-a на двата аппа. Получавах известието от месинждъра чак като си отключа телефона, т.е той килваше аппа по някаква причина. Ще изчакам няколко ъпдейта, а дотогава ще ползвам messinger lite, заради известията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)