Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20

Xda

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Търсих там .. ама нещо не го открих .. ще пробвам на компа довечера :]

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

9.1.0.346 дойде преди малко

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

при мен дойде преди два деня

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Получих андроид 10, на а1 съм. Проверете си през HiSuite.


[-] 1 потребител изказва благодарност на noxpire за това мнение:
  • rijiq
Цитирай

и аз го инсталирах

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при аз го инсталирах Smile
Загледахте ли се в ъпдейтите .. на мен ми излиза, че съм с 10.0.0.154(C432E8R1P5) и 10.0.0.154(C432E8R1P5patch01) .. някой има ли идея какво е това второто?
И как са две едновременно Big Grin

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

при всички е така,просто е основния ъпдейт и са добавили малък пач за бъгивете.Евентуално ше има още патчове докато изчистят системата.На първо врвме камерата е с променена визия,при избора на цвят вече не са само vivid и подсилени а меню с различни филтри.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Споделете мнение, струва ли си на този етап да минавам на десятката, има ли някакви бъгове, батерията как е?

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

ами преди малко ми заби фейса , ама от таска го затворих.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз направих ъпдейта само и единствено заради пропуснатите повиквания, но уви проблема си остана, който явно само аз имам ????

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай

Десятката е идеална засега!

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай

Отвчерасъм с десятката иисъм впечатлен Smile
Браво от мен на Huawei!!!
Интерфейсана камератае прекрасен. Много ми хареса промените в календара.
При функцийтезаобаждане има опция ако си с блутуут слушалки да превключва към говорител само, като си вдигнеш телефона до ухото .. което според мен е супер удонбо Smile
Тъмният режим е просто супер. Ако бяхме и с AMOLED дисплей щеше да е още по-добре.
За 24 часа използване имам 3:28 часа дисплей и е на 37% батерията в момента, но е зареждан преди актуализацията, предполагам следследващото зареждане ще е по-реална тази статистика.
Като цяло интерфейса е много по-приятен от преди Smile

Единственият бъг до сега е, че в менюто с настройки за Началният екран, при тъмният режим и текстовете са тъмни и за да промениш нещо трябва да да го изключиш Big Grin . При Google Feed-a излезе тъмната тема, ама не отпървият път ... вначалотоси беше светъл и след 1-2 влизания си потъмня Smile

Други  бъгове не съм срещал за сега!



На мен ми хареса Cool !!!

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

(2019-11-15, 11:00:57)rijiq написа:  Тъмният режим е просто супер. Ако бяхме и с AMOLED дисплей щеше да е още по-добре.

Изобщо знаеш ли каква е разликата между AMOLED и OLED, че говориш така?

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2019-11-15, 13:21:47)Legend написа:  Изобщо знаеш ли каква е разликата между AMOLED и OLED, че говориш така?
  В случая се коментира чистия Мейт 20 който е IPS , така че е без значение АМОЛЕД или OLED . Правилно е писал , още по яка щеше да е черната тема

Huawei P30 Pro
Цитирай

ips на мейта някой твърдятче е един от добрите дисплеи.Ако бе олед/амолед нямаше да има реални цветове.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-15, 13:43:23)tynata2 написа:    В случая се коментира чистия Мейт 20 който е IPS , така че е без значение АМОЛЕД или OLED . Правилно е писал , още по яка щеше да е черната тема
Опс моя грешка тогава Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Само през hisuite ли излиза ъпдейта? ОТА не ми се появява в момента.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай

И на мен не ми идва 10-та  , дойде някакъв 9.1.0.300  , отделно тази сутрин 9.1.0.310 с големина 4GB . Какви са тези огромни ъпдейти ?
  Ако няма нищо ново , ще е смешно направо.

Huawei P30 Pro
Цитирай

Трябва и 346 да ви дойде, и проверявайте през hicare

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

В момента съм с 346...и не, и през hisuite не ми намери ъпдейт. Ще чакам явно. Купуван е от Мтел

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай

Използвай Hicare не Hisuite.
Цитирай

Hisuit няма общо

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има ли някакъв начин в новия софтуер снимките при входящи и изходящи обаждания да са на цял екран както при стария?
Цитирай

И в тази други в другата тема всеки пише за hisuite, не за hicare.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)