Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20
#76

Reset дава възможност на телефона да тръгне "на чисто" и системата да няма бъгове. Не е задължително, но се препоръчва след по-голямите актуализации на ОС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • koprio
Цитирай
Аксесоари
#77

(2019-06-27, 10:42:48)koprio написа:  Засега без ресет след ъпдейта ми се струва, че батерията поне не е по-зле от преди това. Някъде бях прочел за режим на камерата за заснемане на луна, има ли го?

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk
Може би е вграден сценарии за луна чрез ai

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Доста добре започва от 100%[Изображение: f36e9800a5b27a12bd079937bed86d2f.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#78

Писна ми да чакам, та и аз минах през hi care и стана работата. 9.1.0.300. На теленор съм ако има някакво значение
Цитирай
#79

И аз ъпдейтнах на 9.1.0.300 и батерията започна отново да държи по 9-10 часа на дисплей, откровенно мога да кажа, че тоя телефон е едно бижу.

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
[-] 4 потребители изказват благодарност на radeonpro за това мнение:
  • hitman, koprio, Mondiso, stenly27
Цитирай
#80

Аз пак получих някъв ъпдейт. Пач към предишния!?    

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#81

При мен още го няма

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#82

И аз ъпдейтнах до 9.1.0.300 днес
Цитирай
#83

То и аз ъпдейтнах до 300 преди доста време, но 310 го нямам още

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#84

Някой да е забелязал да му пада много по-бързо батерията след ъпдейта? Приятелката е с Mate 20 pro и от седмица насам страшно бързо му пада батерията. Направих wipe cache от стоковото рекавъри, но без голяма промяна. Следващата стъпка май е factory reset и след това сервиз...
Цитирай
#85

С 310 съм и нямам драми с батерията.
Цитирай
#86

Здравейте! От 3 дена съм собственик на HUAWEI Mate 20 Pro. Засега нямам забележки, даже обратното. Още в деня на закупуването му направи ъпдейти и сега съм с EMUI. 9.1. 0., но нямам идея 310, 300 или по-ниска версия съм. От къде бих могла да видя по-подробна информация за състоянието на софтуера, както и за телефона като цяло, вкл. и за дисплея?  Още нещо да попитам, надявам се, че тук е подходящо. Установих, че камерата няма 16:9  Mode. Видях в нета, че доста собственици се оплакват от този факт. Имате ли представа дали от HUAWEI ще пуснат актуализация с въвеждане на тази функция?
Цитирай
#87

Не, че нещо обаче темата не е ли за Mate 20, а не за Pro? Взех да се бъркам на края с коя актуализация трябва да ми е телефона!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#88

(2019-08-26, 08:21:05)RiseOfTheLycan написа:  Не, че нещо обаче темата не е ли за Mate 20, а не за Pro? Взех да се бъркам на края с коя актуализация трябва да ми е телефона!
Ох, извинявам се. Объркала съм темите Smile
Цитирай
#89

От днес има две актуализации, като последната е 9.1.0. 320, която е за секюрити 01.08.

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай
#90

Само не разбрах защо секюрити пача ....310 е 4Gb....
Все едно сменят целият OS, а разлики не видях и в лога с ъпдейта нищо не пише..

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай
#91

А как е батерията? Моя телефон е още в сервиза и не съм в течение на нещата

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#92

Аз разлика в разхода на батерията не виждам, 2 дена ми държи.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай
#93

Здравейте, след последния ъпдейт спряха да ми излизат нотификейшъни за пропуснато повикване горе в лентата и също на заключен дисплей. Много е дразнещо, защото ми се случва по някой път въобще да не разбера, че някой ми е звънял. Някой със същия проблем и евентуално решение?

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай
#94

При мен няма проблем с това. Включи и изключи настройките или рестарт...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#95

Не става, какво ли не правих. Пусках, изключвах тия известия, рестарт после пак рестарт 100 пъти рестарт и не става. Явно нещо се е бъгнало...

| Sony Xperia X 
| Sony Xperia Z1 Compact - stock 5.0.2
| hTC Sensation - S-OFF | Android: 4.1.2 | Rom: ViperS 5.2.0 sense 5 | Kernel: SebastianFM 3.4.10 @ 1512 MHz | ANKER-1900mAh
Цитирай
#96

Явно траябва заводски настройки.
Цитирай
#97

9.1.0.338 ъпдейтнах днес.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#98

Здравейте,някой успял ли е да ъпдейтне до андроид 10 ,понеже вече е излязъл според статията?Следвах стъпките ,но при проверка за актуализация ми изписва ,че версията ми е актуална,а тя е 9 pie.
https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...21753.html

Huawei Mate 20 Pro Twilight
Цитирай
#99

Има бета версия, която ръчно си я слагаш. Незнам за нашия регион дали ше стане но пък и изчакайте стабилната официална версия декември. Защо ви е да инсталирате софтувр който ще е с бъгове.
Цитирай

(2019-11-04, 08:24:01)pasatbg написа:  Здравейте,някой успял ли е да ъпдейтне до андроид 10 ,понеже вече е излязъл според статията?Следвах стъпките ,но при проверка за актуализация ми изписва ,че версията ми е актуална,а тя е 9 pie.
https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...21753.html
Бетата я има ама за западна Европа .. България и околните държави не са включени в бета програмата. Ако си смениш региона .. може би .. но не съм проблвал .. нямам време тия дни.
Аз проверявам всеки ден бета приложението .. ама вс ми изписва, че за моят телефон няма активни бета програми :/

@tiesto_pld имаш ли представа от къде мога да го изтегля тоя ром?

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)