Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Huawei Mate 20

(2019-11-16, 11:07:20)GH0STFACE написа:  И в тази други в другата тема всеки пише за hisuite, не за hicare.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Къде пише, навсякъде е hicare, дефакто от телефона не свързване с комп

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2019-11-16, 11:09:11)tiesto_pld написа:  Къде пише, навсякъде е hicare, дефакто от телефона не свързване с комп

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Ами прочети тази тема и темата за про. 50% от хората пишат "от телефона нямам актуализация, през hicare ми я дава". Не мога да чета вместо теб по принцип.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай

Ами ти го написа цитарания текст "hicare"
Ти ли обясняваш сложно или нещо се разминаваме...
Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз съм вече е емуи 10,ъпдейтнах през hicare. Засега ми харесва много, не съм правил още хард ресет след ъпдейта и нямам никакви бъгове засега, направо телефона лети

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

(2019-11-16, 11:40:21)tiesto_pld написа:  Ами ти го написа цитарания текст "hicare"
Ти ли обясняваш сложно или нещо се разминаваме...
Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Добре де, лапсус. От толкова повтяряне написах hicare в цитата. Нагоре говоря за hisuite, а ти ли викаш да проверявам за ъпдейт през hicare. В 2те теми всеки каьва, че е получил ъпдейта в hisuite инзя това и там гледам.

Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай

Както и да е, виж си hicare

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

Дам, оказа се че през тоя боклук hicare, който винаги деактивирам от телефона...може да се ъпдейтне: https://www.huaweicentral.com/how-to-dow...p-by-step/
През него се водело като някакъв вид "кандидатстване" за EMUI 10, иначе ота през настройките на телефона не го дава ъпдейта.
Sent from my Gangbang using Tapatalk
Цитирай
Thumbs Down 

За сега десетката върви перфектно.Струва ми се че батерията държи повече при моя начин на ползване. Остава проблема със големината на снимката при входящи обаждания за момента е с големината на монета а не на цял екран.Ако някой се е справил с проблема много ще съм благодарен да сподели как. Sleepy

Huawei Mate 20

Huawei Mediapad М5
Цитирай

Здравейте, а случайно да ви се струва, че с 10-ката видеото и снимките не са толкова добри?
Цитирай

Аз не намирам разлика. Даже видеото май при запис на 4к, като се зуумва не насича толкова през смяната на камерите.
Цитирай

Здравейте, някой да има проблем с Bluetooth та, постоянно като стартирам някоя игра или определено приложение и блутута губи връзка с часовника (samsung galaxy watch). Докато бях с 9-ката този проблем го нямаше. Правих ресет на телефона и на часовника, но все същата работа. Опцията са непрекъсната игра съм го пробвал и на включено и изключено положение, пак няма разлика. Благодаря предварително.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

(2019-11-18, 16:55:52)sindel написа:  За сега десетката върви перфектно.Струва ми се че батерията държи повече при моя начин на ползване. Остава проблема със големината на снимката при входящи обаждания за момента е с големината на монета а не на цял екран.Ако някой се е справил с проблема много ще съм благодарен да сподели как. Sleepy
При нас P 30 lite е същото със снимката, от 10 ката е, при 9ката беше на цял екран, може при официалната версия или с някой друг ъпдейт да го оправят.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2019-11-30, 09:54:15)borkost написа:  Здравейте, някой да има проблем с Bluetooth та, постоянно като стартирам някоя игра или определено приложение и блутута губи връзка с часовника (samsung galaxy watch). Докато бях с 9-ката този проблем го нямаше. Правих ресет на телефона и на часовника, но все същата работа. Опцията са непрекъсната игра съм го пробвал и на включено и изключено положение, пак няма разлика. Благодаря предварително.
И при мен го има този проглем. С Garmin Instinct съм аз.
И преди с 9 - 9.1 съм имал проблеми от типа на: някой нотификаций не ми излизаха - от време на време, но след рестарт на телефона се оправяха.

Но сега са доста нещата. Повечето нотификаций се губят, плеъра (Spotify) загуби контрола само пауза мога да ползвам. При обажданията не ми показва кой ми звъни, но мога да уоправлявам обаждането. 

Но все пак си мисля, че и Гармин не са ъпдейтнали софта към Андроид 10 и за това са тези проблеми. 
Може проблема при Самсунга да е от подобно естество, но кой да ти каже Lol

Предполагам и многосенадявам скоро да се изчистят тези бъгове Smile

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Колега оправих проблема с разкачането на часовника (Samsung Watch 46 mm). Трябва да влезеш в настройките на телефона, после в батерия и на опциите стартиране на приложения на всяко което ти разкача часовника да го зададеш на ръчно управление. При мен се оправи. Успех.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Благодаря.
Направих настройките на ръчно и да видим как ще се получи.

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

Имаме нов ъпдейт [Изображение: bb710dd5e921111e0c31f19aa1bc08bb.jpg]

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

При мен още не идва. И през HiCare пробвах ...няма никой още.
Явно утре ще е явно...

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
Цитирай

В новата версия на десятката оправен ли е проблема с пропуснатите повиквания?
Цитирай

Какъв е тоя проблем,аз такъв съм нямал със емуи 10

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Един колега беше писал в предните постове за него още при девятката.И аз нямах проблем докато не направих ъпдейта до 10.Върнах се на 9 и вече всичко е ок.Проблема се състои в това че не показва кога имаш пропуснато повикване.Трябва да си отключиш телефона и чак след няколко секунди получаваш известие че някой те е търсил.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexx за това мнение:
  • koprio
Цитирай

Аз нямам проблем със известията от пропуснати повиквания,със емуи 10 съм с последния ъпдейт 180

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

С последният ъпдейт ми се оправиха проблемите с часовника. Много съм доволен.
И като цяло нотификацийте.
С пропуснато обаждане не съм се сблъсквал още Big Grin

Ако не падaш, значи не си се мъчил достатъчно усърдно!!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на rijiq за това мнение:
  • neardark
Цитирай

(2020-01-08, 11:23:36)rijiq написа:  С последният ъпдейт ми се оправиха проблемите с часовника. Много съм доволен.
И като цяло нотификацийте.
С пропуснато обаждане не съм се сблъсквал още Big Grin
Пропуснатите повиквания не са оправени, въобще не ми ги отчита, дори и на слушалката, трябва да влезеш в обаждания за да видиш червеното повикване

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай

Не знам защо е така при теб, но при мен всичко е наред с пропуснатите повиквания

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

Здравейте качихте ли актуализацияра до. 214?
Какви промени наблюдавате?

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

sony ericsson k510 -> sony ericsson K810 -> sony ericsson W810 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia M2 -> Sony Xperia Z2 D6503
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)